اخبار

نسخه NFC دار دستبند می بند ۳ همچنان در حال آزمایش می باشد

نسخه NFC دار دستبند می بند 3 همچنان در حال آزمایش می باشد

دستبند سلامتی می بند ۳ مدت کوتاهی پس از رونمایی در تاریخ ۳۱ مه برای فروش در چین قرار گرفت و تا کنون نیز فروش آن ادامه داشته است. این محصول حتی در حال حاضر به لطف فروشگاه های خرده فروشی معتبر در خارج از چین نیز قابل خریداری می باشد. با این حال دستبند می بند ۳ به طور کامل در دسترس نیست و این مسئله به دلیل این است که شرکت شیائومی هنوز نسخه NFC این دستبند را پس از دو ماه و نیم در بازار عرضه نکرده است.

نسخه NFC دار دستبند می بند 3 همچنان در حال آزمایش می باشد
همانطور که احتمالا به یاد دارید دستبند سلامتی می بند ۳ در دو نسخه متفاوت رونمایی شد، یکی از آنها دارای بلوتوث بود و دیگری علاوه بر بلوتوث دارای NFC نیز بود. برای آنهایی که نمی دانند باید بگوییم NFC کوتاه شده ی Near Field Communication است و و همان طور که از اسم آن بر می آید مجموعه ای از استانداردهای مخابرات بی سیم در فاصله های بسته و کوتاه در حدود ۴ سانتی متر است. با استفاده از این ویژگی می توان از طریق Mi Pay پرداخت ها را در چین انجام داد. از آنجا که این دستبند تنها از Mi Pay پشتیبانی می کند به همین دلیل ممکن است عرضه محدودی داشته باشد.

نسخه NFC دار دستبند می بند 3 همچنان در حال آزمایش می باشد
البته هنوز به طور کامل مشخص نیست که فناوری به کار رفته در دستبند می بند ۳ چقدر با سیستم های پرداخت در چین هماهنگ می باشد و باید تا زمان انتشار منتظر بمانیم. تنها نکته ای که می توان به آن اشاره کرد این است که این دستبند با گوشی های NFC دار غیر از شیائومی نیز سازگار است. ما شکی نداریم که این نسخه به زودی عرضه خواهد شد امازمان آن مشخص نیست همچنین نمی دانیم که آیا این نسخه خارج از چین کاربردی خواهد داشت و یا خیر. در هر صورت برای اطلاعات بیشتر باید تا زمان رونمایی منتظر بمانیم.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *