اخبار

نسل دوم هدفون بلوتوث ورزشی شیائومی به زودی وارد بازار می شود

هدفون بلوتوث ورزشی شیائومی

شیائومی چندی پیش یک هدفون بلوتوث ورزشی را که دارای ویژگی های جذابی بود را عرضه کرد.این هدفون بلوتوثی در ماه نوامبر سال گذشته با استاندارد IPX4 عرضه شد که معنی آن این بود که این هدفونی ضد آب است ، وزن این هدست بسیار کم و تنها ۱۷٫۸ گرم بود. هدفون بلوتوث ورزشی نسل اول با یک باتری ۱۱۰ میلی آمپری با توانایی ۷ ساعت کار مداوم و بلوتوث ۴٫۲ عرضه شد. و اکنون شیائومی نسل دوم هدفون بلوتوث ورزشی خود را با عنوان هدفون Mi Sports Bluetooth Mini تولید کرده است.

هدفون بلوتوث ورزشی شیائومی
این هدفون جدید دارای طراحی نسخه قبلی خود است که در بالای گوش آویزان شده است و این طراحی باعث می شود که هدفون در هنگام ورزش به راحتی از روی گوش نیفتد.این هدفون جدید همچنین ضد آب است و توانسته استاندارد IP4X را کسب کند. حتی جعبه این هدفون بلوتوث ورزشی نیز ضد آب است. این دستگاه دارای ظاهر کریستالی است و از فن آوری بلوتوث ۴٫۲ برای اتصال استفاده می کند.

هدفون بلوتوث ورزشی شیائومی
هدفون بلوتوث ورزشی جدید قیمتی گران تر از مدل قبلی خود دارد که ۱۶۹ یوان است. در حالی که هدفون نسل اول ۱۴۹ یوان قیمت داشت. اگر چه از نظر قیمت این هدفون کمی گران تر از نسل قبلی است، اما هدفون Mi Sports Bluetooth Mini سبکتر از تسل قبلی است و تنها ۱۴٫۵ گرم وزن دارد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *