معرفی محصول

نقد و بررسی چراغ مطالعه هوشمند شیائومی

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی یکی از زیباترین چراغ های مطالعه موجود در بازار می باشد که در ادامه به نقد و بررسی این محصول می پردازیم .

جعبه گشایی

نقد و بررسی چراغ مطالعه هوشمند شیائومی
شرکت شیائومی همانند سایر محصولات خود از یک جعبه سفید ساده برای این محصول استفاده کرده است در درون جعبه این محصول علاوه بر خود چراغ هوشمند یک شارژر، یک دفترچه راهنما و یک گیره برای کابل قرار داده شده است.

طراحی و ویژگی ها

نقد و بررسی چراغ مطالعه هوشمند شیائومی
چراغ مطالعه هوشمند شیائومی دارای طراحی ساده و بسیار زیبایی می باشد که قطعاً در اولین نگاه شما را شیفته خودش خواهد کرد. دو لوله این محصول از جنس آلومینیوم می باشند و پایه اصلی نیز از جنس پلاستیک مات بسیار با کیفیتی می باشد. این پایه هیچگونه اثر انگشتی را جذب نمی کند. شما می توانید دسته بالایی این محصول را به راحتی بالا و پایین کنید و در مکان مورد نظر خود آن را قفل کنید. عملکرد این قفل بسیار فوق العاده می باشد. چراغ LED این محصول دارای توانی معادل ۶ وات می باشد و می تواند روشنایی را تا ۳۰۰ لومن برای شما فراهم کند. نور تولید شده توسط این محصول زیاد نیست اما برای خواندن و انجام دادن کارهایی که بر روی میز انجام می شوند کافی می باشد. برای روشن و خاموش کردن این چراغ مطالعه شما باید یک بار بر روی کلیدی که بر روی پایه تعبیه شده است فشار دهید و با چرخاندن این کلید به اطراف شما می توانید میزان روشنایی این محصول را کنترل کنید. اگر شما این دکمه را پائین نگه دارید و سپس بچرخانید دمای رنگ این چراغ مطالعه تغییر خواهد کرد و همچنین اگر ۲ بار بر روی این دکمه فشار دهید حالت پومودورو چیزی که باعث هوشمند شدن این چراغ مطالعه می شود wifi داخلی آن می باشد که شما با استفاده از آن می توانید این چراغ مطالعه را با اپلیکیشن Mi home که توسط شیائومی تولید شده است کنترل کنید. برای اتصال کافی است که بعد از نصب برنامه بر روی گوشی خود به درون لیست محصولات موجو بروید و چراغ مطالعه هوشمند را انتخاب کنید. با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید میزان روشنایی، دمای رنگ و همچنین یکی از شیوه های مطالعه یا کامپیوتر را برای تغییر حالت نور انتخاب کنید. یکی از ویژگی های جذاب چراغ مطالعه هوشمند شیائومی حالت پومودورو می باشد. اگر شما این ویژگی را فعال کنید چراغ مطالعه هر ۴۵ دقیقه یکبار شروع به چشمک زدن می کند تا به شما یادآوری کند که کمی به چشمان خود استراحت بدهید همچنین این چراغ مطالعه دارای ویژگی های دیگری مانند تایمر خواب و حالت کودکان می باشد.

نتیجه گیری

نقد و بررسی چراغ مطالعه هوشمند شیائومی
ما از چراغ مطالعه هوشمند شیائومی برای مدتی استفاده کردیم و همه چیز درباره این چراغ مطالعه بسیار خوب می باشد. طراحی و کیفیت ساخت این محصول فوق العاده می باشد و همچنین مجهز بودن آن به wifi یک امتیاز مثبت می باشد. از دید ما تنها ۲ ایراد به این محصول وارد است یکی نچرخیدن دسته این چراغ به طرفین و دیگری معلوم بودن کابل قرمز آن می باشد که اگر مخفی می شد بسیار بهتر می بود و در پایان باید گفت : چراغ مطالعه هوشمند شیائومی برای افرادی که به دنبال یک چراغ مطالعه زیبا و هوشمند می گردند یک انتخاب مناسب می باشد.

 

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *