معرفی محصول

نقد و بررسی کوله تک دوشی شیائومی : مخصوص فصل تابستان

[fullwidth_text alt_background=”none” width=”1/1″ el_position=”first last”]

کوله تک دوشی شیائومی

به تازگی من یک گجت غیرمعمول یعنی یک کوله تک دوشی شیائومی خریداری نمودم. بله، این کیف یک گجت نیست اما محصولی از برند مورد علاقه من است. من در این مطلب به شما خواهم گفت چرا می بایست به ویژه در فصل تابستان این کیف را تهیه کنید.
من پیش از این وسایل خود را در یک کوله پشتی محصول لنوو حمل می کردم که از این شرکت به عنوان هدیه دریافت کرده بودم. این کیف بسیار با کیفیت و کاربردی است. اما تنها دارای یک نکته منفی باشد، کوله پشتی لنوو بزرگ است. گاهی اوقات من تنها لازم است کیف پول و تلفن هوشمند خود را همراه داشته باشم. و در این صورت یک کوله پشتی بزرگ مناسب نخواهد بود.
به طور کلی، من نیازمند یک وسیله شیک، جمع و جور و کاربردی بودم. و این کوله شیائومی را یافتم. در تصویر، این محصول بسیار خوب به نظر می رسد، اما در واقعیت خیلی بهتر است.

کوله تک دوشی شیائومی

طراحی
کوله تک دوشی شیائومی تنها در دو رنگ تولید شده است. کیف من از بیرون به رنگ خاکستری و داخل آن فیروزه ای است. ترکیب رنگ‌ها عالی، بسیار مدرن و شیک می باشد. به نظر شما اینطور نیست؟
یک رنگ روشن تر نیز وجود دارد ، کوله تک دوشی شیائومی از ظاهر خوبی برخوردار است.

کوله تک دوشی شیائومی

این کیف دارای یک بند بلند و بزرگ با یک قفل ساده است. شما می توانید طول بند را به سادگی تغییر دهید. طراحی این نوع بند در کوله ها بسیاررایج است، اما من تا به حال چنین مکانیسم راحت و ساده ای ندیده ام.
شما می توانید بند آن را برروی یک شانه انداخته یا به صورت قطری، برروی سینه قرار دهید. در هر دو صورت احساس راحتی می‌کنید.
در دو طرف کوله حلقه‌هایی برای وصل کردن بند وجود دارد و شما با عوض کردن حقله می توانید کوله را به روی هر شانه که میخواهید قرار دهید.

کوله تک دوشی شیائومی

نمای بیرونی کوله تک دوشی شیائومی
بیرون کوله از یک پارچه با بافت شلوغ ساخته شده است. شیائومی می گوید این ماده پلی استر است. برروی این سطح خراش یا آسیب های جزئی قابل مشاهده نخواهند بود.

کوله تک دوشی شیائومی

پشت کوله نرم بوده و دارای یک حالت توری مانند است ، درست مانند یک کوله پشتی معمولی.
همچنین کوله تک دوشی شیائومی دارای یک جیب کوچک خارجی بوده، که می توانید وسایل نه چندان ارزشمند خود را در آن بگذارید.

داخل کوله تک دوشی شیائومی
در داخل کوله ما ۴ بخش را می بینیم که یکی از این بخش ها بزرگتر از سایر بخش ها می باشد و در زیر زیپ اصلی قرار گرفته و سایر بخش ها روی دیواره های داخلی قرار گرفته اند.
کوله تک دوشی شیائومی با وجود ابعاد نسبتا کوچکی که دارد، جادار است . حجم داخلی این کوله ۴ لیتر می باشد. در تصویر زیر می بینید که من چه مقدار وسیله را در این کوله قرار داده ام.

شیائومی

برای من به عنوان یک طرفدار شیائومی وجود یک زبانه در داخل کیف به همراه لوگو شده بسیار جالب توجه است. این کوله توسط خود شرکت شیائومی، و نه یک برند تابعه این شرکت، تولید شده است. همچنین یک لوگو برروی زبانه های بیرونی وجود دارد.

کوله تک دوشی شیائومی

[/fullwidth_text] [boxed_content title=”نتیجه گیری” type=”coloured” pb_margin_bottom=”no” width=”1/1″ el_position=”first last”]

در فصل تابستان هستیم و من می خواهم لباس های سبک تری بپوشم و وسایل کمتری را با خود بیرون ببرم. یک کارت اعتباری، مدارک ماشین، کلید، یک تلفن هوشمند وسایل مورد نیاز برای یک زندگی مدرن است، اما می بایست آن ها را در یک کیف دهم. قرار دادن این وسایل در جیب شلوار ناراحت کننده خواهد بود.
داشتن یک کیف ساده، اما شیک گزینه بسیار مناسبی است. من کوله تک دوشی شیائومی را خریداری کرده و از این انتخاب خیلی خوشحالم. این مساله که این کوله متعلق به شرکت مورد علاقه من می باشد به جذابیت کوله افزوده است.

[/boxed_content]

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *