معرفی محصول

نقد و بررسی چراغ LED ریسه ای هوشمند شیائومی

چراغ LED ریسه ای هوشمند

اگر شما به دنبال وسیله ای برای زیبا کردن دکراسیون خانه و یا محل کار خود می گردید چراغ های LED ریسه ای می تواند یک انتخاب جذاب برای شما باشد. یکی از بهترین چراغ های LED ریسه ای توسط شیائومی تولید شده است و در ادامه با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این محصول بپردازیم.

جعبه گشایی

نقد و بررسی چراغ LED ریسه ای هوشمند شیائومی
این چراغ LED ریسه ای در یک جعبه سفید رنگ عرضه می شود و تمامی موارد موجود در جعبه به خوبی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. در درون این جعبه علاوه بر خود چراغ LED ریسه ای یک کنترل و یک شارژر وجود دارد.

طراحی و ویژگی ها

نقد و بررسی چراغ LED ریسه ای هوشمند شیائومی
چراغ LED ریسه ای هوشمند شیائومی از چراغ های بسیار با کیفیتی استفاده شده که می توانند تا ۱۶ میلیون رنگ را تولید کند. نوار این محصول بسیار قابل انعطاف می باشد و شما می توانید به آسانی آن را به هر شکلی دربیاورید.

عملکرد

نقد و بررسی چراغ LED ریسه ای هوشمند شیائومی
چراغ LED ریسه ای هوشمند شیائومی را می توانید توسط کنترلی که همراه آن موجود است مدیریت کنید برای روشن کردن این چراغ کافی ایت یک بار بر روی دکمه این کنترل کلیک کنید و با فشار دادن و نگه داشتن این دکمه می توانید رنگ آن را تغییر دهید. هرچند کنترل این چراغ به صورت بی سیم جذابتر می باشد. این چراغ مجهز به wifi داخلی می باشد که با استفاده از آن می توانید این محصول را با استفاده از اپلیکیشن yeelight کنترل کنید. در اتصال بین چراغ و برنامه هیچگونه مشکلی مشاهده نشد همچنین ظاهر اپلیکیشن نیز بسیار جذاب می باشد. شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به تغییر رنگ و تغییر میزان روشنایی این چراغ بپردازید و همچنین می توانید حالت نورپردازی های مختلفی مانند غروب، جشن تولد و … را با استفاده از این اپلیکیشن ایجاد کنید.

نتیجه گیری

نقد و بررسی چراغ LED ریسه ای هوشمند شیائومی
چراغ LED ریسه ای هوشمند شیائومی یکی از محصولات خانه هوشمند شیائومی می باشد که می تواند روشنایی هوشمند را برای شما به ارمغان بیاورد. این چراغ ریسه ای همانند بیشتر محصولات شیائومی دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد. از ویژگی های مثبت این محصول می توان به تولید ۱۶ میلیون رنگ مختلف، انعطاف پذیری بسیار زیاد نوار آن، کیفیت بالای کنترل همراه، و قابلیت کنترل آن با اپلیکیشن که می تواند برای شما حالت های زیبایی را تولید کند اشاره کرد و تنها ایرادی که می توان به این محصول گرفت قیمت آن می باشد. در پایان باید گفت اگر به دنبال یک چراغ ریسه ای زیبا، جذاب و هوشمند می گردید چراغ LED ریسه ای هوشمند شیائومی می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *