آموزش

۹ نکته و ترفند درمورد می بند ۳ شیائومی که باید بدانید

9 نکته و ترفند درمورد می بند 3 شیائومی که باید بدانید

شرکت شیائومی از زمان عرضه اولین مدل مچ بند هوشمند خود تاکنون تعداد بسیار زیادی از گجت هوشمند را بفروش رسانده است که البته میزان بسیار زیادی از این فروش مربوط می بند ۲ و می بند ۳ می شود. می بند ۳ جدیدترین مچ بند هوشمند شیائومی می باشد که نسبت به نسل قبل از خود دچار تغییرات مشهودی شده است. مهم ترین تغییر را می توان استفاده از صفحه نمایش لمسی OLED در این محصول دانست. در ادامه با ما همراه باشید تا ۹ نکته و ترفند درمورد می بند ۳ شیائومی که باید بدانید را به شما آموزش دهیم.

۱- خاموش کردن صفحه نمایش در هنگام خواب

قابلیت Raise the wrist که موجب می شود با بالا آوردن دست صفحه نمایش روشن شود یکی از بهترین قابلیت های می بند ۳ می باشد. این ویژگی به شما کمک می کند تا بدون نیاز به لمس صفحه نمایش اطلاعات مورد نیاز خود را مشاهده کند.

با اینحال این قابلیت موجب می شود کوچک ترین حرکت دست در هنگام خواب باعث رشن شدن صفحه نمایش می شود که این مسئله می تواند بر روی خواب شما تأثیر منفی بگذارد. همچنین فعال بودن این ویژگی در خواب میزان بسیار زیادی از باتری را مصرف می کند. خوشبختانه اپلیکیشن Mi fit به شما اجازه می دهد تا ویژگی Raise the wrist را سفارشی سازی کنید و مشخص کنید که این قابلیت در چه زمان هایی فعال و غیر فعال شود.

خاموش کردن صفحه نمایش می بند 3 در هنگام خوابخاموش کردن صفحه نمایش می بند 3 در هنگام خواببرای انجام تنظیمات اپلیکیشن Mi fit را بازکنید سپس به بخش Profile رفته و بر روی گزینه می بند ۳ خود کلیک کنید حال در صفحه بعدی به پایین صفحه نمایش آمده و گزینه Lift wrist to view info را انتخاب کنید در مرحله بعد تنظیمات را بر روی Scheduled قرار دهید.

خاموش کردن صفحه نمایش می بند 3 در هنگام خوابحال زمان شروع و پایان را برای فعال و غیرفعال شدن قابلیت Raise the wrist وارد کنید. پس از اینکار شما بدون مزاحمت می توانید بخوابید.

۲- کنترل نوتیفیکیشن های ورودی

دستبند هوشمند می بند ۳ کارهایی بیش از ۱ دست بند سلامتی را انجام می دهد. شما با این دستگاه می توانید نوتیفیکیشن تماس ها، واتس آپ و سایر پیام های خود را مشاهده کنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا بدون نیاز به دسترسی به گوشی از نوتیفیکیشن های خود آگاه شوید. شما می توانید مشخص کنید که کدام نوتیفیکیشن ها بر روی می بند شما نمایش داده شود.

کنترل نوتیفیکیشن های ورودی در می بند 3کنترل نوتیفیکیشن های ورودی در می بند 3

برای انجام این کار ما باز به اپلیکیشن Mi Fit نیاز داریم. برای حذف یا اضافه کردن نمایش نوتیفیکیشن های یک اپلیکیشن به مسیر Profile > Mi Band 3 > App alerts رفته و براحتی اپلیکیشن هایی را که می خواهید نوتیفیکیشن آن ها نمایش داده شود اضافه و آن هایی را که نمی خواهید نمایش داده شوند حذف کنید.

۳- بیصدا (MUTE) کردن گوشی

این ترفند بسیار کارآمد می باشد و نیاز به انجام هیچگونه تنظیماتی ندارد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که صفحه نمایش می بند خود را هنگامی که گوشی در حال زنگ خوردن است لمس کنید سپس تماس به حالت بیصدا تبدیل می شود.

 بیصدا (MUTE) کردن گوشی با می بند 3همچنین با فشار دادن دکمه می بند برای چند لحظه می توانید تماس را رد کنید.

۴- زنگ هشدار هوشمند

زنگ هشدار هوشمند در می بند 3اگر شما برای بیدار شدن در صبح زود دچار مشکل هستید زنگ هشدار می بند ۳ می تواند به شما بسیار کمک کند. این مچ بند در زمان تعیین شده شروع به لرزش می کند و شما را از خواب بیدار می کند.

زنگ هشدار هوشمند در می بند 3زنگ هشدار هوشمند در می بند 3

برای تنظیم زنگ هشدار به بخش تنظیمات دستگاه در اپلیکیشن Mi Fit رفته و بر روی زنگ هشدار (Alarm) کلیک کرده و زمان مورد نظر خود را تنظیم کنید.

۵- خواب خود را با دقت بالاتری اندازه گیری کنید

بطور قطع ردیابی خواب یکی از مهم ترین ویژگی های دستبندهای سلامتی می باشد. نظارت بر الگوهای خواب و بررسی تغییرات ایجاد شده در دراز مدت به شما کمک می کند تا خواب بهتری را تجربه کنید. Mi band 3 دارای یک ویژگی با نام Sleep Assistant می باشد که دقت ردیابی خواب را افزایش می دهد. این ویژگی با تجزیه و تحلیل ضربان قلب شما هنگامیکه خواب هستید و مقایسه آن با سایر مواقع کار می کند.

خواب خود را با دقت بالاتری اندازه گیری کنیدخواب خود را با دقت بالاتری اندازه گیری کنید

برای فعال کردن این ویژگی به مسیر Profile > Mi Band 3 > Heart rate detection رفته و گزینه Sleep assistant را انتخاب کنید. ذکر این نکته ضروری است که فعال کردن این ویژگی موجب می شود تا مصرف باتری می بند شما کمی افزایش پیدا کند.

۶- همیشه در حال حرکت باشید

اگر شما از آن دست افرادی هستید که نیاز به یادآوری برای انجام کارهای مختلف دارید قابلیت Idle alerts بسیار به شما کمک خواهد کرد. هنگامیکه این ویژگی فعال باشد مچ بند هنگامیکه شما برای مدت طولانی ثابت نشسته باشید شروع به لرزش می کند. زمان پیشفرض برای فعال شدن این ویژگی ۱ ساعت می باشد.

همیشه در حال حرکت باشیدهمیشه در حال حرکت باشید

شما با رفتن به تنظیمات اپلیکیشن Mi Fit می توانید زمان شروع و پایان این ویژگی را مشخص کنید. برای فعال کردن این ویژگی به تنظیمات می بند خود رفته و گزینه Idle Alert را فعال کنید.

۷- ظاهر ساعت را تغییر دهید

ظاهر پیشفرض ساعت به شما اجازه می دهد تا زمان را مشاهده کنید و برای مشاهده سایر موارد مانند تعداد قدم ها و یا میزان باتری شما باید به سایر صفحات می بند بروید که اگر در طول روز به این اطلاعات بیش از چند بار نیاز داشته باشید انجام این کار کمی خسته کننده می باشد. خوشبختانه این مچ بند هوشمند دارای یک ظاهر ساعت دیگر می باشد که علاوه بر زمان سایر اطلاعات را نیز به شما نشان می دهد.

ظاهر ساعت را تغییر دهیدبرای فعال کردن این ویژگی ابتدا بر روی دکمه لمسی می بند خود کلیک کنید و سپس با کشیدن دست خود به سمت پایین به بخش تنظیمات بیشتر (More option) بروید. هنگامیکه شما تنظیمات بیشتر (More option) را دیدید انگشت خود را به سمت چپ بکشید تا ایکون یک تیشرت زیبا را مشاهده کنید.

ظاهر ساعت را تغییر دهید حال دکمه را برای چند لحظه نگه دارید تا ظاهرهای مختلف نمایش ساعت به شما نشان داده شود. بر روی یکی که بیشتر از سایرین مورد علاقه شماست ضربه بزنید تا تنظیمات اعمال بشود. پس از این کار ظاهر نمایش ساعت می بند شما تغییر می کند.

۸- گوشی خود را پیدا کنید

یکی دیگر از ویژگی های جذاب می بند این است که شما به کمک آن می توانید گوشی گمشده خود را که با می بند جفت شده است پیدا کنید. برای فعال کردن این ویژگی به تنظیمات بیشتر رفته و سپس دست خود را به ثبت راست بکشید تا گزینه Find device را مشاهده کنید. بعد از مشاهده این گزینه دکمه لمسی را برای لحظاتی نگه دارید و سپس گوشی جفت شده با می بند بلافاصله شروع به زنگ زدن خواهد کرد.

گوشی خود را پیدا کنیدنکته: فاصله بین می بند و گوشی نباید بسیار زیاد باشد پس سعی کنید به آخرین جایی بروید که گوشی را آنجا همراه خود داشته اید.

۹- کمی رنگ اضافه کنید

کمی رنگ اضافه کنیداین گزینه صرفاً یک ترفند نیست اما به شما کمک می کند تا یک می بند جذاب تر داشته باشید. بند پیشفرض می بند ۳ مشکی می باشد که شاید برای برخی از افراد پس از مدتی تکراری شود به همین دلیل بند این محصول در رنگ های مختلفی عرضه شده که شما می توانید یکی از آن ها را که دوست دارید خریداری کنید.

خرید بند رنگی می بند ۳ شیائومی

سؤالات متداول می بند ۳

۱- چگونه می بند ۳ را شارژ کنیم؟

چگونه می بند 3 را شارژ کنیم؟شارژ می بند ۳ شیائومی بسیار آسان می باشد. تنها کاری که باید بکنید این است که کپسول را از درون بند خراج کرده و سپس به داک شارژ متصل کنید.

با اینحال مطمئن شوید که شارژر را به یک آداپتور با خروجی بالا متصل نکنید.

۲- چگونه می بند ۳ را ریست کنیم؟

چگونه می بند 3 را ریست کنیم؟برای ریست کردن می بند به اپلیکیشن Mi Fit رفته و بر روی گزینه جداسازی (Unpair) کلیک کنید. لطفاً توجه کنید که این روش تنها روش ریست کردن می بند ۳ می باشد. تنها به این نکته توجه داشته باشید که می بند و گوشی در نزدیکی یکدیگر قرار داشته باشند.

۳- چگونه می بند ۳ را آپدیت کنیم؟

برای آپدیت می بند ۳ در اپلیکیشن Mi Fit به مسیر Profiles > Settings رفته و بر روی گزینه Firmware version کلیلک کنید. هنگامیکه یک اپدیت در دست باشد دکمه آپدیت فعال خواهد شد.

خرید می بند ۳ شیائومی
خرید می بند ۳ گلوبال شیائومی

به پایان یکی دیگر از آموزش های مجله شیائومی رسیدیم لطفا سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید

نوشته های مرتبط

75 نظر در “۹ نکته و ترفند درمورد می بند ۳ شیائومی که باید بدانید

 1. معین رضا منوچهری گفت:

  سلام من می بند ۳ دارم اومدم زبانش رو فارسی کنم نتونستم بعد یک ارور اومد connect to app to update اگه میشه کمکم کنید
  ممنون

  1. پشتیبان گفت:

   از روی اپلیکیشن عملیان unpair رو انجام بدین و سپس دوباره اتصال رو برقرار کنید

   1. عبدی گفت:

    سلام
    من می بندم رو فارسی کردم ولی اولش اکی بود و گفت که صفحه رو لمس کنم ولی بعدش همش connect to app to update نشون می ده درحالیکهupdte هست نرم افزارش، unpair هم کردم ولی درست نشد

    1. ارمین گفت:

     دوست عزیز اقای عبدی:باید می بند خود را اپدیت کنی نه اپلیکیشن رو احتمال داره وقتی اپدیت شده اینترنت گوشیت قطع شده یا ساعت شما فیک هست….
     البته زبان فارسی در ساعت شیائومی به زبان عربی درقسمت زبان هاش گذاشته شده به نظر من به یک موبایل فروشی متخصص برو و اونجا برات اپدیت میکنند..

   2. رامین گفت:

    سلام.
    فریموری که من دارم رو باید رایت کنی روش نگران نباش درست میشه.

  2. ارمین گفت:

   سلام خدمت اقای معین رضا منوچهری عزیز:برای تغییر زبان اول باید می بند خود را به اپلیکیشن وصل کنی که اسم اپلیکیشن هست mi fit برای انروید ۴ به بالا و ios 9 به بالا ساخته شده و در دسترس شما قرار دارد…
   وقتی نصب کردی باید میبند خودت رو اپدیت کنی وقتی اپدیت شد به قسمت ستینگ برو و روی گزینه زبان کلید کن و اخرین گزینه زبان عربی هست اون رو انتخاب کنی زبان می بند شما فارسی میشه فقط در گوشی انروید زبان داخل ستینگ است ولی در اپل باید از برنامه فارسی سازی دیگر استفاده کنی
   امیدوارم کمک کرده باشم………خداحافظ

 2. آرمان قمیان گفت:

  آیا میشه یک میبند را به ۲گوشی متصل کرد؟

  1. امیر حسین گفت:

   آره میشه برنامه ی می بند رو بریز و جال کن

 3. امیر حسین گفت:

  سلام من می بند ۳ رو دارم هرکاری کردم دوربین زیراش فعال نشد لطفا به من کمک کنید .

  1. Moji گفت:

   لنزشو تمیز کن شاید فعال شد

  2. ارمین گفت:

   منظور شما هسگر هایش هست که زیر دست بند هست ..چون فکر کنم ساعت شیائومی دوربین نداره
   و در ضربان قلب-ورزش -و……رشن میشه هسگر هایش

 4. محمد علی گفت:

  سلام
  من روز اولی که می بند ۳ رو گرفتم تو قسمت اول شناسی کنار عکس خورشید دمای لحظه ای رو هم می نوشت ولی الان دو روزه که دیگه نمی نویسه .
  میشه لطفا راهنمایی کنید

  1. اریا گفت:

   اگه به مبایلتون اتصالش بدید درست میشه و اب و هوا را نشان میده

 5. حانیه گفت:

  تراکم پیکسلی می بند ۳ باید چند باشه

  1. پشتیبان گفت:

   سلام تراکم پیکسلی می بند۳ در خدود ۱۹۳ پیکسل بر اینچ می باشد

 6. Majidbagherzadeh گفت:

  سلام.. دوستان دوروز پیش منم از همین mi band 3 خریدم ولی هر کاری میکنم نمیتونم به گوشی وصل بشم برنامه mi fit روهم گرفتم ولی بازم نشد کسی میتونه کمک کنه ممنون

  1. ارمین گفت:

   اقای MAJIDBAGHERZADEH با سلام :من شمارو برای وصل کردن شیائومی خود به موبایل کمک میکنم……….
   اول:مچ بند خود را اپدیت کن
   دوم:نسخه جدید mi fit رو نصب کن
   سوم:در قسمت more رفته و روی گزینه find device بزن با گودی روی ساعت اینترکن
   چهارم:و اپ رو باز کنن وقتی باز کنی یک صدا از گوشی میاید که معلوم میشود به گوشی وصل شده..ومیتونی از اپ استفاده کنی..
   پنجم:احتمال فیک بودن ساعت ..
   ششم:حتما بلوتوث گوشی خود را روشن بزارید…

 7. پدرام گفت:

  میخواستم بدونم برای روشن موندن صفحه ساعت میشه کاری انجام داد یا حتی زمان که دستمون رو بالا میاریم تا صفحه روشن بشه کمتر کنیم؟
  ایا میشود شخصی سازی های بیشتری انجام داد؟ اظافه کردن تنظیمات بیشتر؟
  ممنون از سایت خوبتون

 8. حسام گفت:

  سلام عزیز.می خواستم بدونم mi band 3 new package 2019 قابلیت کنترل مزیک رو هم داره یا نه؟؟
  با تشکر

 9. محسن گفت:

  اگر در اثر تمام شدن شارژ باطری می بند ۳ خاموش شد چطور میتوان انرا روشن کرد

 10. علی گفت:

  سلام من miband 3 دارم روی یه اکانت کانت کرده بودم بعد برنامه myfit بدون unpir پاک کردم الان هیچ اطلاعاتی از اکانت ندارم و چند بار خواستم کانکت کنم نشد البته کانتکت میسه ولی رو مچ بند میزنه کانکت کنید

  1. Faeze گفت:

   از روی میبند ریست فاکتوری کن بعد با یه گوشیه دیگه وصل شو نیازی به unpair کردن نیس

 11. سیما گفت:

  سلام گوشی می بند ۳ باطریش تموم شد دیگه شارژ نمیشه چیکار کنم؟؟

  1. ارمین گفت:

   احتمالا ساعت فیک بوده یعنی تقلبی بوده یا شارژر شما سوخته و یا سوکت شارژر خراب شده
   یه شارژر جدید بگیر و از نسوختن باطری ساعت اطمینان حاصل فرمایید

  2. ممد گفت:

   اس ام اس های منو نشون نمیده می بند ۳٫کلا نداره این امکاناتو یا من نتونستم تنظیمش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. سید مرتضی گفت:

  سلام شارژش میبندم تموم شد حالا روشن نمیشه هرچی میزنم ب شارژ ،چیکار کنم حالا؟؟؟

 13. ابی گفت:

  من آپدیتش کردم فکر کنم نسخه یازگار نبود و الان از کار افتاده. یعنی بریک شده؟ با هیچ برنامه ای وصل نمیشه و تصویر ارتباط گوشی و می بند روشه همراه زبان چینی! چاره چیه؟

 14. Ely گفت:

  سلام خسته نباشید من ساعتمو گم کردم و برنامه شو ازتو گوشیم خیلی وقته پاک کردم الان میخواستم ببینم چیجوری ساعتمو پیدا کنم؟؟

  1. کامبیز گفت:

   چگونه می بند رو در حالت استند بای قرار دهیم

 15. کامبیز گفت:

  سلام من mi band4 دارم چگونه می توان در حالت استند بای قرار داد

 16. Adel گفت:

  سلام چطور میسه می بند ۳ رو فارسی کرد تا پیامهارو نشون بده
  تماس که دارم هم ویبره میخوره ولی اسمو نشون نمیده
  کانتکتامو انگلیسی سیو کردم

  1. Sajad.s گفت:

   منم این مشکل رو دارم میشه راهنمایی کنید

   1. Sajad.s گفت:

    مچ بند من اسم هارو نمایش نمیده وقتی گوشی زنگ میخوره؟!چیکار کنم؟

 17. vahedi گفت:

  سلام
  ببخشید میخواستم بدونم بهتره چه موقعی mi band3رو به شارژ بزنم؟!
  موقعی که اخطار ۱۵درصد میده؟
  یا یکی دو درصد شارژ داره؟!

  1. پشتیبان گفت:

   با سلام هنگامی که اخطار می دهد آن را متصل کنید

 18. مهرداد گفت:

  با سلام
  حداکثر عدد ضربان نبض که می‌بند ۳ میتونه تشخیص و نمایش بده چند است؟

  1. پشتیبان گفت:

   با سلام ضربان قبلی شما چه در زیر ۱۰۰ و چه بالای ۱۰۰ به طور کامل نمایش داده می شود

 19. سینا گرامی گفت:

  اول این که چقدر باید شارژ شه واگر اختیار دادشارژ نزنیم چی میشه

 20. محدثه بحیرایی گفت:

  با سلام
  مچ بند من رفته توو حالت نایت مد هرکاری می کنم درست نمیشه باید چیکار کنم؟ ریست هم کردم فایده نداشت.
  ممنون میشم کمکم کنید.

 21. محدثه بحیرایی گفت:

  unpair هم کردم ولی بازم فایده نداشت.

 22. فروغ گفت:

  سلام من می بند ۴ دارم امکانش هست راهنماییم کنید چه جوری میتونن فارسی را فعال کنم براش؟

 23. ماهان گفت:

  سلام من می بند ۳ دارم خاموش شد شارژش تموم شد زدم به شارژ از شب تا صبح تو شارژ بود از شارژ درس آوردم هنوز خاموشه نمی‌دونم چیکار کنم لطفاً راهنماییم کنید ممنون

 24. مطلق گفت:

  سلام
  من می‌بند ۳ دارم بدون اینکه از میفیت آن پیر کنم اپلیکیشن پاک شده. مجدد وصل نمیشه بهش و ریست فکتوری هم نمیشه چکار کنم؟

 25. نگار گفت:

  سلام
  دوستان امکان پاسخ گویی به تماس توسط می بند ۳ هست؟

 26. حمید گفت:

  سلام من می‌بند رو استفاده میکنم و به گوشیم متصل میشه اما به محض خروج از mifitارتباط با می‌بند قطع میشه. کسی میدونه مشکل چیه

  1. ارمین گفت:

   اقای حمید عزیز :وقتی از می فیت خارج شوید مثل این میمونه بلوتوث گوشی خود را خاموش کنید و باید داخل برنامه بمونید و از اتصال درست مچ بند به اپ اطمینان حاصل فرمایید

 27. امیر گفت:

  چگونه بعد از اینکه بلوتوث مچبند خاموش شد دوباره به گوشی وصل کنیم

 28. سینا گفت:

  سلام من می بند سه رو امدم فارسی کنم ولی متاسفانه منو رو از دست دادم ان پیر و کانکت مجدد شدم و حتی اکانت شیائومی خود رو عوض کردم بازم فایده نداشت میشه لطفا راهنمایی کنین منو؟ باید چیکار کنم؟ تا منو برگرده؟

 29. فرشته گفت:

  سلام شارژ می باندم تموم شد حالا چجوری باید روشنش کنم؟؟؟

  1. KING گفت:

   بایدمیبند توبهشارژوصل کنی

 30. Hanie گفت:

  سلام حتما باید با گوشی مچ باشه تا لمس صفحش کار کنه یا نه ربطی به این نداره؟
  تازه به دستم رسیده ولی لمسش کار نمیکنه و به گوشی مچ نمیشه
  چ باید کرد؟

  1. پشتیبان گفت:

   با سلام با شماره شرکت تماس گرفته همکاران شما را راهنمایی خواهند کرد

 31. مسعود شهابی گفت:

  سلام میتونم می بند رو به دو حساب وصل کنم

 32. سپیده گفت:

  سلام وقت بخیر. گوشی من می آ۳ هست، الان سه روزه ک یکدفعه ب مدت حدودا یک روز، آب و هوا از روی گوشی حذف میشه و نیست بعد از یک روز خوش برمیگرده
  میشه راهنمایی بفرمایین چیکار باید بکنم؟؟؟

 33. سارا محمدی گفت:

  سلام من واتساپم به ساعتم منصل نمیشه مدلش amizfit هست ممکنه کمکم کنید؟

 34. سیدرضا گفت:

  سلام من یک می بند ۴ دارم.
  الان وقتی روشنش میکنم فقط دو من نمایش میده البته با زبان چینی یکی از تصویر به سپر هست که وقتی لمسش می کنم cmiit Id و به عدد را نشان میده. به هیچ منوی دیگری دسترسی ندارم.لطفا برای حل مشکل راهنمایی کنید.

 35. parsa گفت:

  mi band 3 را اپدیت کردم و خاموش شد لطفا راهنمایی کنید

 36. طاها گفت:

  visibility در می فیت کجاست

 37. بنیامین عقبایی گفت:

  دستبند هوشمند m3 رو برای اولین بار بعد خرید روشن کنم؟

 38. رادین گفت:

  سلام
  من گلوبالmi band 3 خریداری کردم اما نرم افزار mi fit که دانلود کردم فقط دستگاه رو میشناسم بقیه گزینه ها شامل نمایش تماس و پیام ها درش فعال نمیشه میشه آخرین نسخه رو برام بفرستید.

 39. جواد گفت:

  سلام من می بند ۳ خریدم ولی شارژش که تموم شد دیگه روشن نشد به شارژم میزنم شارژ نمی شه لطفا کمک کنید.

 40. علیرضا گفت:

  سلام
  می بند۳رو میشه تنظیمش کرد که صفحهش به مدت۳یا۴ساعت روشن بمونه؟

 41. Mobina گفت:

  سلام می بند من صفحش سفید شده لمسش کار میکنه ولی صفحش بالا نمیاد سفیده باید چیکار کنم؟ 😭😭

 42. محسن گفت:

  سلام
  در خصوص مدت زمان شارژ اولیه و اینکه usb شارژر رو به چه وسیله ای بهتره وصل کنیم، لطفا راهنمایی کنید

 43. Taraneh گفت:

  با سلام خدمت شما
  من امروز مچ بند هوشمند m3 خریداری کردم؛ اول حدود یک ساعت به شارژ زدم و برنامه ی mi fit هم نصب کردم ولی هرکاری میکنم صفحه ی ساعت اصلا بالا نمیاد و روشن نمیشه.
  ممنون میشم اگه کمکم کنید.

 44. احمد گفت:

  سلام من از برنامه می فیت که میام بیرون اتصال ساعت با گوشی قطع میشه

  1. Zahra گفت:

   سلام وقتی که از برنامه mi fit بیرون میام بعد از چند دقیقه اتصال گوشیم با ساعت قطع میشه چرا؟!

 45. MM گفت:

  ممنون خیلی مفید بود

 46. شادان گفت:

  سلام من می بند ۳ گرفتم بلوتوث ش خاموشه چطور باید روشن‌ کنم!؟!؟

 47. پریا گفت:

  سلام یه سوال بهد از مدتی miband 4 من دیگه وصل نمیشه قطع شده چی کار کنم ؟؟؟

 48. امیر حسین گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من از دستبند mi 3استفاده میکنم و خب فکر میکنم مشکلی در باتری ان موجود می باشد.لازم به ذکر است که برای مدت چندین ماه از خرید ان هیچ استفاده ای از وسیله ی فوق نکرده ام.
  با تشکر

 49. هادی گفت:

  سلام حسگر هاش روشن مسشه و چراغ های سبز اینا روشن میشه ولی اصلا ضربان قلب رو نمیگیره و فقط ارور میده هر کاری کردم باز ارور میده لطفا راهنمایی کنید

 50. مجتبی گفت:

  سلام راهی برای پیدا کردن می بند سه که از دستم افتاده و گم شده وجود داره؟

 51. آرمان گفت:

  سلام
  من می بند۳دارم ی سالی میشه خریدم
  الان اس ام اس ک میاد ب گوشیم رو مچبند اعلام نمیاد
  و همچنین دیگه گام شماری نمیکنه محبت میشم کمک کنین

 52. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید شرمنده دوستان یه سوال ساعت می بند ۳ میشه کارش کرد که سر ساعت آلارم بده منظورم هر ساعت که میگذره یه صدا یا هشدا بده مثل ساعت دیجیتال های دیگه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *