اخبار

هندزفری ۱More اولین محصولی است که توانسته مهر تایید THX را دریافت کند

(THX ( Tomlinson Holman’s eXperiment شرکت مشهور و شناخته شده ای در زمینه ی افکت های خاص است که محصولات چندرسانه ای را ارزیابی می کند. در حالیکه بلندگوها از محصولاتی هستند که   این شرکت با آنها هرروز سروکار دارد، موارد مربوط به هندزفری ها و هدفون ها تا همین رویدادهای اخیر روند جنین چیزی وجود نداشته است. ۲ محصول از ۱More که شامل هدفون های Triple Driver و هندزفری های Quad Driver In-Ear توانسته اند با موفقیت، تاییدیه ی THX را برای شرکت ۱More کسب کنند.

هندزفری 1More

دیوید کلوگ، سرپرست برند ۱More در امریکا گفته است: ” برای ما بسیار مهم بود که بتوانیم تاییدیه ی THX را به دست آوریم زیرا این سازمان معیارهای ارزیابی سخت گیرانه ای دارد. اما، الزامات و نگاه خودمان نسبت به محصولاتمان نیز بسیار سخت گیرانه است. ”

پیتر واسای، معاون بخش فناوری و عملیاتی THX گفته است که شرکت آن ها از همکاری با برند نوآورانه ای مانند ۱More رضایت کامل دارد و امیدوار است تا ۱More( یکی از شرکای شیائومی) را به عنوان یک تولید کننده محصولات صوتی بزرگ و بی رقیب در آینده ای نزدیک ببیند.

هندزفری 1More

اگر هدفون ها تاییدیه ی THX را دریافت کنند به منزله ی این است که توانسته اند صدایی همانند سالن تئاتر را بازتولید کنند. بنابراین، با هدفون های Triple Driver و هندزفری های Quad Driver In-Ear شما می توانید تفسیری بهبودیافته از فرکانس های بالا، تشخیص گفتار بهبودیافته و افزونه ی تن باس را احساس کنید. علاقمندان به صوت مطمئنا عاشق این محصول خواهند شد.

هندزفری 1More

هندزفری 1More

همانطور که می دانید، برای ارزیابی کیفیت بازتولید صوتی، مهندسین THX از آزمون های متعدد علمی استفاده می کنند که شامل افرادی با قدرت تشخیص تعادل بین کانال های چپ و راست برای رسیدن به یک انتقال صوتی خوب و متعادل در سیگنال های صوتی می باشد. دریافت تاییدیه به طرز غیرقابل باوری دشوار است، که باعث می شود ما بیش از پیش نسبت به ۱More اعتماد کرده و احترام بگذاریم. همچنین باید از لوکا بیجنردی، برنده ی چندین جایزه ی گرمی تشکر کرد، کسی که صدای هدفون های Triple Driver و هندزفری های Quad Driver In-Ear را تنظیم کرده است.

هندزفری 1More

یکبار دیگر به ۱More تبریک می گوییم. این شرکت قبلا نیز در ساخت هدفونی با صدای بسیار قوی موفق شده بود.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *