اخبار

هوآمی از ساعت هوشمند آمازفیت (آمازفیت ۳) رونمایی کرد

هوآمی از ساعت هوشمند آمازفیت (آمازفیت 3) رونمایی کرد

شرکت هوآمی تکنولوژی در یک رویداد خبری از سومین ساعت هوشمند خود با نام ساعت هوشمند آمازفیت رونمایی کرد. این ساعت دارای یک صفحه نمایش گرد می باشد اما به طور قطع مهمترین ویژگی های این ساعت پشتیبانی از NFC چندمنظوره، مانیتور ضربان قلب در تمام روز و هشدار ضربان قلب غیرعادی می باشد. به لطف NFC چندمنظوره ساعت هوشمند آمازفیت می تواند به عنوان کارت ترافیک در ۱۶۵ شهر چین مورد استفاده قرار بگیرد و می توان با استفاده از آن هزینه سیستم های حمل و تقل شهری را برای ۲۰۰۰۰ مسیر مختلف پرداخت کرد. به علاوه این ساعت از ماه نوامبر می تواند پرداخت های NFC کارت های UnionPay را انجام دهد.


از لحاظ مشخصات ساعت هوشمند AMAZFIT مجهز به یک صفحه نمایش ۱٫۳ اینچی AMOLED با زرولوشن ۳۶۰*۳۶۰ پیکسل می باشد. برای تولید بند این ساعت از ژل سیلیکا با فرمول خاصی استفاده شده است که در برابر گرد و غبار مقاوم می باشد و خود بند نیز بسیار نرم و زیبا می باشد. از ویژگی های این ساعت هوشمند می توان به پشتیبانی از ۱۱ حالت ورزشی مختلف، پشتیبانی از GPS+GLONASS، مجهز بودن به نسل جدید سنسور ضربان قلب که دقت را تا ۹۸ درصد افزایش داده و مصرف انژی را ۸۰ درصد کاهش داده ست و زنگ هشدار اشاره کرد.


ساعت هوشمند آمازفیت AMAZFIT smartwatch از دستیار صوتی Xiao نیز پشتیبانی می کند و به این ترتیب شما می توانید با فرمان صوتی سایر وسایل هوشمند خانه خود را نیز کنترل کنید.
طبق اعلام هوآمی این ساعت هوشمند با قیمت ۷۹۹ یوآن (تقریبا ۱۱۶ دلار) عرضه خواهد شد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *