اخبار

ویژگی های جدیدی از دوربین گوشی Mi MIX 2S منتشر شد

ویژگی های جدیدی از دوربین گوشی Mi MIX 2S منتشر شد

ویژگی ها و مشخصات بسیار زیادی از گوشی Mi MIX 2S از طریق فایل های فریمور آن عرضه شده است. توسعه دهندگان XDA امروز اطلاعات مهمی را درباره ویژگی هوش مصنوعی دوربین دوگانه این گوشی را منتشر کردند. شرکت شیائومی درمورد دوربین گوشی Mi MIX 2S اطلاعاتی را منتشر کرده است. از ویژگی های منتشر شده می توان به پردازش تصویر چند فریمی، فیلم برداری بصورت اسلوموشن اشاره کرد. بررسی اپلیکشن دوربین گوشی Mi mix 2S اطلاعات بیشتری را برای ما مشخص می کند.

در دوربین این گوشی قابلیت تصویر برداری به صورت پرتره وجود دارد. در حالیکه در گوشی Mi MIX 2 به دلیل اینکه دوربین دارای یک لنز بود امکان ثبت تصویر بصورت پرتره وجود نداشت. از قبل مشخص شده بود که گوشی Mi MIX 2S دارای دوربین دوگانه خواهد بود. فایل APK اپلیکیشن دوربین این گوشی نشان می دهد که گوشی Mi mix 2S مجهز به حالت پرتره خواهد بود. فناوری کاهش نویز در فریم ها ( MFNR ) اجازه می دهد تا دوربین گوشی چندین تصویر را با فاصله زمانی بسیار کوتاه ثبت کند و با قرار دادن آن ها بر روی هم از میزان نویز تصویر بکاهد.

طبق اعلام انتشار دهندگان اطلاعات احتمالاً در آپدیت بعدی رابط کاربری MIUI این ویژگی اضافه خواهد شد. تصاویر منتشر شده همچنین در چندین نوبت به وجود هوش مصنوعی در دوربین این گوشی اشاره کرده است. طبق اطلاعات قبلی مشخص شده بود که دوربین این گوشی می تواند تصاویری را در حالت های مختلف ثبت کند.

گوشی Mi MIX 2 می تواند ویدئوهایی را بصورت اسلوموشن با کیفیت HD و با نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه ثبت کند. طبق اطلاعات منتشر شده گوشی Mi MIX 2S می تواند ویدئوهایی را بصورت اسلوموشن با کیفیت Full HD و نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه ثبت کند. این گوشی همچنین می تواند ویدئوهای اسلوموشن را با کیفیت HD و نرخ ۲۴۰ فریم بر ثانیه ذخیره کند. فایل های اپلیکیشن دوربین این گوشی همچنین مشخص می کند که دوربین این گوشی می تواند ویدئوهایی را با فرمت HEVC ذخیره کند.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *