معرفی محصول

پنل جلویی گوشی هوشمند شیائومی Mi Mix 2 نسبت صفحه به بدنه فوق العاده این گوشی را نشان می دهد

انتظار می رفت تا پیش از زمان رسمی رونمایی از گوشی هوشمند شیائومی در تاریخ ۱۱ سپتامبر، جزئیات زیادی از آن افشا شود و تاکنون هم شرایط به همین ترتیب بوده است. تاکنون جعبه بسته بندی این محصول را دیده ایم و جزئیاتی از آن نیز افشا شده است. اما آخرین بخش افشا شده از پرچم دار جدید شیائومی، پنل صفحه نمایش آن است. همان طور که انتظار داشتید، پنل جلویی گوشی Mi Mix 2 دارای نسبت صفحه نمایش به بدنه بالایی است.

Mi Mix 2

این پنل صفحه نمایش توسط یکی از کاربران شبکه اجتماعی Weibo و با توضیح “Mix 2- ترکیبی بی نقص از هنر و تکنولوژی” منتشر شد. این پنل نه تنها زیبایی این گوشی هوشمند را نمایش می دهد بلکه بر صفحه نمایش بزرگ این گوشی که دارای نسبت صفحه به بدنه فوق العاده ای هست نیز تاکید می کند. با توجه به تصویر منتشر شده از پنل این گوشی، می توان دید که Mix 2 دارای حاشیه هایی بسیار باریک در بالا و دو لبه کناری صفحه نمایش خواهد بود. حاشیه مربوط به لبه پایینی گوشی اندکی ضخیم تر است زیرا این قسمت محل قرارگیری دکمه مجازی Home و دوربین جلوی گوشی خواهد بود. گوشه های صفحه نمایش کاملا انحنادار هستند که این انحنا نسبت به  Mi Mix افزایش یافته است. در قسمت پایین و سمت راست نیز می توان جای قرار گرفتن دوربین جلو را مشاهده کرد.

Mi Mix 2

انتظار می رود تا Mi Mix 2 با صفحه نمایشی کوچکتر از صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی Mi Mix عرضه شود اما در مورد این که صفحه نمایش این گوشی جدید ۶ اینچی یا ۶٫۲ اینچی است گمانه زنی هایی وجود دارد. تصویر منتشر شده از پنل این گوشی نیز این کاهش اندازه را به خوبی نشان می دهد و به این ترتیب امکان استفاده از یک دست به هنگام کار با Mi Mix 2 تا حدودی فراهم شده است. به نظر می آید نسبت ابعاد این گوشی، همان طوری که در شایعات به گوش می رسید همان ۱۸:۹ باشد.

Mi Mix 2

علاوه بر این، وبلاگ نویسی که این تصویر را منتشر کرد، در پستی دیگر اعلام کرد که Mi Mix 2 در مرحله تولید انبوه است. بنابراین زمانی که این گوشی وارد بازار شود، به اندازه کافی در انبار ها موجود خواهد بود. Mi Mix 2 قصد دارد با آیفون ۸ که قرار است در همان بازه زمانی وارد بازار شود رقابت کند. از میان ویژگی های آیفون ۸ می توان به دوربین دوگانه و طراحی تمام صفحه آن اشاره کرد. گوشی هوشمند گلکسی نوت ۸ نیز یکی دیگر از رقبا برای گرفتن سهمی از بازار است اما شیائومی امیدوار است با کمک Mi Mix 2 بتواند سهمی از بازار را از این دو غول تکنولوژی( سامسونگ و اپل) بگیرد. ساخت تعداد کافی از  Mi Mix 2 به آن ها در رسیدن به این هدف کمک زیادی خواهد کرد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *