معرفی محصول

پنکه خنک کننده VH 104 USB که با حرکت دست روشن می شود

تابستان، گرما… و حس آشنایی که شبیه به یک زامبی شده اید، درست است؟ و اگر به هر دلیلی نخواهید کولر را روشن کنید، تنها راهی که برای رسیدن هوای خنک باقی می ماند این است که وارد یخچال شوید! پس اگر می خواهید از این شرایط نجات پیدا کنید باید پنکه ای را روشن کنید. اما طبیعتا تمایل ندارید که دستگاه بسیار بزرگی را با خود به محل کار ببرید، درست است؟ شیائومی باز هم یک محصول برای نجات شما معرفی کرد -پنکه خنک کننده VH 104 USB. این پنکه قابل حمل به راحتی بر روی میز شما قرار می گیرد و خنکی را در طول روز برای شما فراهم می کند.

پنکه خنک کننده VH 104 USB

اول از همه، باید به طراحی این دستگاه توجه کنید. این مدل در رنگ های سفید و سیاه موجود است. ابعاد آن ۱۲٫۰×۱۲٫۰×۱۰٫۰ سانتیمتر است و می تواند به راحتی در داخل هر اتاقی قرار بگیرد. همچنین یک دسته مخصوص نیز وجود دارد که از پارچه چرم نما ساخته شده شده است و به عنوان پایه پنکه عمل می کند. در حالت دیگر می توانید از این دسته برای آویزان کردن پنکه از دیوار نیز استفاده کنید.

این پنکه می تواند در هر دو جهت بدمد. ۵ پره در یک طرف و ۷ پره در طرف دیگر آن تعبیه شده اند. به لطف موتور مخصوص دوگانه، که همه پره ها را به طور همزمان می چرخاند جریان های هوا ترکیب می شوند. این کار باعث کم شدن صدای پنکه می شود. بنا به صحبت های شیائومی، پنکه خنک کننده VH 104 USB به حدی بی صدا کار می کند که حتی یک کودک را نیز از خواب بیدار نخواهد کرد. بله درست است! شما همه چیز را درست متوجه می شوید، این پنکه نه تنها مناسب دفتر کار بلکه مناسب منزل نیز هست.

پنکه خنک کننده VH 104 USB

توان این دستگاه از طریق یک کابل USB که طولی معادل ۱ متر دارد تامین می شود. می توان در هنگام کار این دستگاه را به کامپیوتر یا به دستگاه های دیگر مانند پاوربانک متصل نمود. روشن کردن پنکه آسان است. به لطف یک سیستم کنترل هوشمند، کافی است تنها بدنه پنکه را لمس کنید یا دستتان را جلوی پنکه تکان دهید. بچه ها از این حقه لذت خواهند برد و فکر می کنند شما یک جادوگر هستید!

پنکه خنک کننده VH 104 USB

پنکه با دو سرعت مختلف عمل می کند. پره ها قابل جدا شدن هستند و شستن و تمیز کردن آن ها در زمانی که لازم باشد آسان است. پنکه انرژی چندانی مصرف نمی کند. توان مصرفی آن ۵ وات است.

پنکه خنک کننده VH 104 USB

جعبه ای که پنکه در آن قرار می گیرد از مقوای بازیافت شده ساخته شده است که سازگار با محیط زیست است. اما نحوه استفاده از این جعبه به میزان تخیل شما بستگی دارد.

پنکه خنک کننده VH 104 USB

به طور کلی، این دستگاه یک پنکه قابل حمل کاربردی و مدرن است. مونتاژ با کیفیت و مواد مصرفی سازگار با محیط زیست از شاخصه های پنکه خنک کننده VH 104 USB به شمار می روند. در روز های گرم تابستان، تازگی و خنکی و در عین حال راحتی و آرامش را به خود هدیه دهید.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *