اخبار

کارمندان شیائومی کیت محافظت ویروس کرونا دریافت می کنند

کارمندان شیائومی سرانجام امروز پس از گذراندن تعطیلات طولانی در منزل به دلیل بحران کرون ویروس ، کار خود را از سر گرفتند. به عنوان یک اقدام ایمنی ، به کلیه کارمندان برای محافظت در برابر ویروس کرونا ماسک و ضد عفونی کننده ای اختصاص داده شده است .
شیائومی یکی از معدود شرکتهای فنی است که امروز یعنی ۱۰ فوریه کار را از سر گرفت. آقای وانگ تنگ ، مدیر محصولات شیائومی ، تصمیم این شرکت را برای تهیه “بسته سه تکه” محافظت از کرونا ویروس به هر کارمند اعلام کرد.
آقای تنگ در پست Weibo خود ، به كارمندان شیائومی سه چیز از جمله یك ماسك پزشکی ، اسپری ضد عفونی كننده الكل و ضدعفونی كننده داده است.
مدیر کل Redmi‘ آقای لو وبینگ همچنین به مردم توصیه کرد از طریق پست Weibo روی امنیت تمرکز کنند. گفته شد: «همه ، امروز به کار خود بازگشتید؟ برای اطمینان از امنیت ، حتماً به محفاظت از خود توجه کنید. ”
در پاسخ به این تماس ، بنیانگذار شیائومی آقای لی جون نوشت: “همه ما از ماسک های محافظ پزشکی استفاده می کنیم. آیا این آدم ها را می شناسید؟” وی با ذکراین موضوع ، درخواست کرد # لطفاً ماسک پزشکی N95 را به خط اول مراقبتهای پزشکی قرار دهید.
آخرین گزارش ها حاکی از آن است که حمل و نقل ماسک هایی که به صورت آنلاین خریداری شده اند ، از زمان احیای ظرفیت تولید ماسک خانگی آغاز شده است. علاوه بر این ، برخی گزارش های دیگر حاکی از آن است که نرخ ادامه شرکت های سازنده این ماسک ها به ۷۳ درصد رسیده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *