معرفی محصول

کاسه چینی نفیس سبز کمرنگ از FINEMADING

در زمان های گذشته ظروف سبزرنگ در کلیساهای پادشاهی استفاده می شد. این ظروف و لوازم بسیار خیره کننده و زیبا، خیلی گران قیمت بوده و تولید آن ها سخت بود. سپس طراحان چینی تلاش کردند تا ماده ی جدید را ایجاد کنند تا به همان اندازه سبز باشد، اما ساده تر و ارزان تر. و بنابراین این لوازم نفیس، کاسه های چینی سبز کمرنگ مشهور دنیا ساخته شدند.

FINEMADING

FINEMADING یک استودیوی خلاق زیر نظر شیائومی است که در زمینه ی تولید وسایل سرامیکی است. این استودیو پیش از این در زمینه ی تولید فنجان های Planet کار می کرد، فنجان های چینی منحصربفرد، و در حال ادامه ی فعالیت هایش در جهت رضایت مندی طرفداران و مشتریان این شرکت تولید کننده ی چینی است. یک تکه ی بی نظیر جدید از هنرمندان این استودیو، یک کاسه ی موزی شکل، که از دو کاسه ی تولید شده ی چینی سبز کمرنگ می باشد.

FINEMADING

شاید شما علاقمند باشید اگر بدانید هنرمندان چینی از شهر جینگدیجن چگونه کاسه ها را با این رنگ های بی نظیر تولید کرده اند. خب، بنظر می رسد زمان و انرژی زیادی برای این کار نیاز است! کاسه ها از چینی های آبی و سفید کلاسیک چین ساخته شده اند، با لعابی از سلادون، که یک طیف رنگی سبز را روی کاسه ها ایجاد می کند و آن را شبیه رنگ سبز پادشاهی می کند.

600

تولید ظروف چینی تاریخچه ای طولانی دارد. اولین بار در زمان حکومت سلسله ی سانگ ساخته شد. آنها می گویند که پادشاه بزرگ آن زمان یعنی سانگ جائو هنگ، توانست پرسلان را کشف کرده و از هنرمندانی که با استفاده از آن به خلق آثار دیدنی کردند قدردانی کرد.

طراحان استودیوی FINEMADING روش ساخت ظروف چینی را بهبود داده اند . قبلا زمانی که سازندگان از لعاب سلادون بر روی چینی آبی و سفید استفاده می کردند، رنگ ها بطور کامل مخلوط نمی شدند. با تکیه بر فناوری های جدید، هنرمندان مشغول در FINEMADING توانستند با درست کردن رنگ های نفیس در فنجان ها از این مورد خودداری کنند.

FINEMADING

در کنار کیفیت و شکل، سازندگان همچنین توجه زیادی را به ضخامت کاسه ها داشتند. آن ها تمام تلاششان را کردند تا این کاسه های فوق العاده زیبای چینی را با حداکثر ۳ میلیمتر ضخامت تولید کنند. و این برای تولیدکنندگان مدرن ظروف چینی بدون کمک گرفتن از روش های اساتید این حوزه که می توانستند اطلاعات و موفقیت هایشان را با سازندگان چینی به اشتراک بگذارند، ممکن نبود.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *