اخبار

آیا این تصویر می تواند بخشی از کمپین تبلیغاتی گوشی Mi Mix 2 باشد؟

انتظار می رود شیائومی گوشی Mi Mix 2 در ماه سپتامبر رونمایی کند و هرچه به این ماه نزدیک و نزدیکتر می شویم شایعات و درز اطلاعات بیشتر شده و تقریبا به واقعیت نزدیک می شوند. دیروز، ما شاهد مطلبی بودیم که به ما کاور پشتی Mix 2 را نشان داد که اطلاعات زیادی به ما نمی داد و تنها گمانه زنی هایی بود که این قاب پشتی از سرامیک ساخته شده است. اکنون، یک عکس از قاب جلویی گوشی منتشر شده است که می تواند بخشی از کمپین تبلیغاتی گوشی Mi Mix 2 باشد و روی شبکه Weibo از مراحل فیلمبرداری تبلیغات این محصول قرار داده شده است.

گوشی Mi Mix 2

فیلیپ استراک پیشتر ایده ی اولیه از اینکه ظاهر گوشی Mi Mix 2 چگونه خواهد بود را به ما ارائه داده بود. این دستگاه که در تصویر مشاهده می کنیم به کانسپت ارائه شده توسط استراک بسیار نزدیک است و بنظر می رسد یک صفحه ی نمایش بدون حاشیه را خواهیم داشت. این دستگاه تنها یک نوشته ی ضدآب روی صفحه ی نمایش دارد که نوشته است Mix 2 و هیچ اطلاعات دیگری وجود ندارد.

گوشی Mi Mix 2

Leakster این تصویر را لو داد و گفت که تصویری از Mix 2 بوده و این گوشی دارای صفحه ی بزرگ و بدنه ای سرامیکی است. همچنین گوشی قرار است ماه آینده معرفی شود. بعلاوه، تصویر دیگری نیز از این گوشی ارائه شده است که ما نمی توانیم صحت آن را تایید کنیم.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *