اخبار

لیست ۱۰ گوشی برتر بنچمارک AnTuTu در ماه آگوست سال ۲۰۱۸ منتشر شد

لیست 10 گوشی برتر بنچمارک AnTuTu در ماه آگوست سال 2018 منتشر شد

طبق سنت همیشگی بنچمارک AnTuTu لیست ۱۰ گوشی برتر از نظر عملکرد منتشر شد. این لیست مربوط به ماه آگوست می باشد و در آن تنها دستگاه های اندرویدی مورد بررسی قرار می گیرند. در صدر این لیست گوشی گیمینگ بلک شارک شیائومی قرار گرفته است. این گوشی که مجهز به پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ می باشد در بنچمارک AnTuTu توانسته است که امتیاز ۲۹۲۸۸۷ را کسب کند. این گوشی از نظر میزان رم در ۲ نسخه ۸ و ۶ گیگابایتی عرضه شده است. برای جلوگیری از گرم شدن این گوشی در هنگام کار از سیستم خنک کننده مایع در آن استفاده شده است. رتبه بعدی این لیست به گوشی MEIZU تعلق دارد. این پرچمدار جدید MEIZU در ماه آگوست عرضه شد و قرار گرفتن آن نزدیک به صدر لیست بسیار جذاب می باشد.

لیست 10 گوشی برتر بنچمارک AnTuTu در ماه آگوست سال 2018 منتشر شد
همانند گوشی بلک شارک در این گوشی نیز از پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ و سیستم خنک کننده مایع استفاده شده است. گوشی MEIZu 16 در بنچمارک AnTuTu توانسته است که امتیاز ۲۹۱۰۲۵ ( تقریباً ۲۰۰۰ کم تر از بلک شارک) را کسب کند. نسخه بزرگ تر این گوشی یعنی MEIZu 16 plus امتیاز بالاتری را کسب کرده است اما نتوانسته است به لیست راه پیدا کند و آن هم به این دلیل می باشد که تعداد کاهی از این گوشی در بنچمارک ثبت نشده تا در نتیجه نهایی محاسبه شود. رتبه بعدی لیست در اختیار گوشی NUT R1 می باشد که توانسته است امتیاز ۲۸۹۴۹۰ را کسب کند. این گوشی نیز محصول یک شرکت چینی می باشد و به احتمال زیاد بطور رسمی در خارج از چین عرضه نمی شود.

رتبه چهارم این لیست در اختیار گوشی VIVO Nex می باشد که توانسته است امتیاز ۲۸۶۲۸۶ را کسب کند و پس از آن گوشی Mi 8 Explorer با اختلاف اندک و امتیاز ۲۸۶۲۶۸ در رتبه پنجم قرار گرفته است. در رتبه بعدی گوشی OPPO Find X با امتیاز ۲۸۵۳۴۴ قرار گرفته است. در رتبه هفتم این لیست گوشی وان پلاس ۶ قرار گرفته که به احتمال زیاد در ماه آینده با عرضه گوشی های جدیدتر به رتبه های پایین تر منتقل خواهد شد. در رتبه های بعدی این لیست نیز به ترتیب گوشی های گلکسی نوت ۹ سامسونگ، Mi 8 و Mi mix 2S شیائومی قرار گرفته اند.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *