اخبار

کدام گوشی‌ها زودتر رابط کاربری MIUI 9 را دریافت می‌کنند؟

رابط کاربری MIUI 9

شیائومی از رابط کاربری MIUI 9 و تمام ویژگی های آن جدید پرده برداری کرد.شیائومی اعلام کرده است که گوشی های  Mi 6 ، Redmi Note 4 و Redmi Note 4X  اولین مدل هایی هستند که این رابط کاربری جدید را دریافت می کنند.دلیل اینکه شیائومی این بروزرسانی را برای تمام محصولات به صورت همزمان منتشر نمی کند این است که میخواهد این رابط کاربری را بالاترین پایداری و بهترین استفاده از باتری برای تمامی محصولاتش ارائه کند.

رابط کاربری MIUI 9

گوشی های Redmi Note 4 ، Mi 6 و  Redmi Note 4X اولین محصولاتی هستند که این رابط کاربری را دریافت می کنند، سری دوم گوشی هایی که قرار است این بروزرسانی را دریافت کنند هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، اما بحث هایی که در سایت Weibo منتشر شده بیانگر این است که سری دوم گوشی هایی که رابط کاربری MIUI 9 را دریافت میکنند همانند سری اول سه گوشی می باشند . سه مدل Mi Note2 ، Mi Mix و Mi5 احتمالا سری دوم گوشی هایی خواهند بود که MIUI 9 را دریافت می کنند.

تاریخ ارائه رام سفارشی MIUI 9 برای دسته اول گوشی ها هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است ، اما احتمالا باید در ماه آگوست (مرداد) منتظر ارائه این بروزرسانی برای این گوشی ها یاشیم . و در این صورت احتمالا، مدل های دسته دوم در ماه سپتامبر (شهریور) بروز رسانی خواهند شد. این به این معنا است که احتمالاً بسیاری از کاربرانی که از سایر مدل های گوشی شیائومی به ویژه کسانی که از مدل های ارزان قیمت این برند مشهور چینی استفاده میکنند،برای رابط کاربری جدید MIUI باید بیشتر منتظر بمانند.اگر شما مشتاق دریافت و استفاده از این رام هستید، میتوانید به فروم رسمی شیائومی رفته و به برنامه تست بتا بپیوندید، زیرا ممکن است رابط کاربری گوشی شما به صورت پایدار به این  زودی منتشر نشود .

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *