اخبار

آیا شما گوشی شیائومی Mi 6 با باتری ۹۰۰۰ میلی آمپری را می‌خرید؟

گوشی شیائومی Mi 6 دارای یک باتری ۳۳۵۰ میلی آمپری است که یکی از بزرگترین باتری ها را در بین پرچم دارهایی که امسال روانه بازار شده اند، را دارا می باشد. برای یک گوشی با صفحه نمایش ۵٫۱۵ اینچی این باتری کفایت می کند.اما در دنیای امروزی باتری بزرگتر وسوسه ای است که همیشه با ما همراه است.

گوشی شیائومی Mi 6
اگر ریسک پذیر هستید، می توانید ظرفیت باتری گوشی شیائومی Mi 6 خود را سه برابر کنید. برخی از فروشندگان سایت Taobao خدمات تغییر باتری را ارائه می دهند. تغییر باتری شامل جدا کردن پشت گوشی و جایگزینی باتری با یک باتری بزرگتر است که فروشندگان می گویند باتری جدید از شرکت “سونی” می باشد و از باتری اولیه بسیار بهتر می باشد.برای ظرفیت باتری شما سه انتخاب دارید که شامل: نسخه ۶۷۰۰ میلی آمپری با قیمت ۲۲۰ یوان (۳۳ دلار) ، نسخه ۷۰۰۰ میلی آمپری با قیمت ۲۶۰ یوان (۳۸ دلار) و یک نسخه ۹۰۰۰ میلی آمپری با قیمت یوان۳۴۰ (۵۰ دلار) مش شود.

در نظر داشته باشید که بعد از تعویض باتری قاب پشتیگوشی شما دیگر به درد شما نمی خورد و باید از قاب مخصوصی که فروشنده در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید. ما نمی دانیم این کار قابل اطمینان است ویا خیر، در ضمن این کار ممکن است گارانتی شما را باطل کند. یک راه حل مناسب برای افزابش باتری بدون دردسر استفاده از قاب باتری دار می باشد.

[spb_products asset_type=”selected-products” products=”13019″ carousel=”yes” product_size=”standard” item_count=”8″ width=”1/4″ el_position=”first”]
[spb_products asset_type=”selected-products” products=”13610″ carousel=”yes” product_size=”standard” item_count=”8″ width=”1/4″ el_position=”last”]

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *