اخبار

گوشی می ۸ ممکن است مجهز به شارژ سریع ۴٫۰ پلاس باشد

گوشی می 8 ممکن است مجهز به شارژ سریع 4.0 پلاس باشد

یکی از ویژگی هایی که در گوشی های پرچمدار و جدید وجود دارد قابلیت شارژ سریع می باشد. البته شاید این ویژگی در حال حاضر دیگر چندان خاص نباشد اما اگر از قابلیت شارژ سریع کوالکام بخصوص آخرین نسخه آن استفاده شده باشد می توان آن را یک ویژگی جذاب برای گوشی های هوشمند به حساب آورد. شرکت کوالکام فناوری شارژ سریع ۴ در سال ۲۰۱۷ عرضه کرد و بعد از چند ماه نیز شارژ سریع ۴٫۰ پلاس را معرفی کرد. حال به نظر می رسد کسی قصد دارد به ما بگوید که در گوشی می ۸ قرار است از قابلیت شارژ سریع ۴ پلاس استفاده شود. یک تصویر از گوشی هایی که از شارژ سریع ۴ و ۴ پلاس پشتیبانی می کنند در شبکه اجتماعی ویبو منتشر شده که در این تصویر نام گوشی می ۸ نیز به چشم می خورد.گوشی می 8 ممکن است مجهز به شارژ سریع 4.0 پلاس باشد

خوشبختانه شرکت کوالکام نیز یک لیست را بطور رسمی و ماهیانه منتشر می کند که در آن لیست گوشی هایی که از فناوری شارژ سریع ۴ و ۴ پلاس استفاده می کنند مشخص شده است و متأسفانه ما نتوانستیم در این لیست نامی از گوشی می ۸ پیدا کنیم. هرچند نمی توان بطور کامل اعلام کرد که این گوشی مجهز به قابلیت شارژ سریع ۴٫۰ پلاس نخواهد بود. گوشی می ۸ قرار است که به مناسبت هشتمین سالگرد تأسیس شرکت شیائومی عرضه شود و به همین دلیل انتظار می رود که این گوشی دارای حداکثر امکانات موجود باشد. همچنین به دلیل اینکه این گوشی بطور رسمی معرفی نشده است عدم قرار گیری ان در لیست شرکت کوالکام قابل درک می باشد.

قابلیت شارژ سریع ۴٫۰ پلاس شرکت کوالکام همه ویژگی های نسخه ۴ را دارا می باشد. علاوه بر این در این نسخه دمای شارژ ۳ درجه کمتر می باشد، سرعت شارژ ۱۵ درصد سریعتر می باشد و شارژ انجام شده نیز ۳۰ درصد کارامدتر می باشد.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *