اخبار

گوشی Mi 10 شیائومی دارای یک سیستم خنک کننده بزرگ VC با ۵ سنسور مانیتورینگ دما

همانطور که انتشار گوشی Mi 10 شیائومی نزدیک می شود،این شرکت در حال به اشتراک گذاشتن جزئیات مهم در مورد پرچمداران آینده است. در اوایل امروز ، شیائومی جزئیات کمی در مورد سیستم خنک کننده گوشی فاش کرد. از آنچه امروز به اشتراک گذاشته شد ، به نظر می رسد که گوشی Mi 10 شیائومی دارای سیستم خنک کننده بسیار بزرگ Vapor Chamber (VC) است تا اطمینان حاصل شود که این گوشی پرچمدار در ساعات طولانی استفاده بیش از حد گرم نمی شود. این شرکت تأکید کرد سیستم خنک کننده VC Mi 10 به طور قابل توجهی بزرگتر از رقبا است.

برای اینکه دیدگاه خود را ارائه دهیم ، این شرکت تصویر بالا را که در آن سیستم VC خود با رقابت مقایسه می شود ، به اشتراک گذاشت. همراه با یک سیستم خنک کننده بزرگ VC ، گوشی Mi 10 از گرافیت در چند لایه استفاده می کند تا مطمئن شود درجه حرارت در سراسر دستگاه کنترل شود.

مدیر عامل شرکت شیائومی آقای لی جون افزود که یکی از اولین جنبه های سیستم خنک کننده موثر اندازه گیری دقیق دمای گوشی است.
در همین راستا ، وی گفت که گوشی Xiaomi Mi 10 با ۵ سنسور مانیتورینگ دما که در نزدیکی ۵ مؤلفه اصلی دستگاه نصب شده است ، ارائه می شود: پردازنده ، دوربین ، باتری ، اتصال و تراشه ارتباطی.
شیائومی با کمک اندازه گیری دقیق دما ، یک سیستم خنک کننده بزرگ VC ، لایه های گرافیتی متعدد و یادگیری دستگاه AI برای کنترل دما ، ادعا می کند که این گوشی قادر خواهد بود دمای خود را بین ۱ تا ۵ درجه تنظیم کند.گوشی Xiaomi Mi 10 با سخت افزارهای قدرتمندی مانند تراشه جدید اسنپدراگون ۸۶۵ با مودم ۵G و رم ۱۲ تا ۱۶ گیگابایتی بسته خواهد شد. بنابراین منطقی است که چرا شیائومی می خواهد از خنک کننده مؤثر در دستگاه اطمینان حاصل کند.گوشی Mi 10 همچنین دارای ویژگی های Wi-Fi 802.11ax ، LPDDR5 RAM و UFS 3.0 است. این تلفن همچنین می تواند شارژ با سیم بسیار سریع ۶۶W را دریافت کند ، اما هنوز این ویژگی تأیید نشده است.گوشی Mi 10 در تاریخ ۱۳ فوریه در چین منتشر شد و رونمایی بین المللی آن برای ۲۳ فوریه در MWC 2020 انجام شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *