اخبار

گوشی Mi 11 گلوبال در تاریخ ۸ فوریه عرضه می شود

از تاریخ ۲۸ دسامبر سال گذشته هنگامی که شرکت شیائومی از گوشی هوشمند پرچمدار خود یعنی Mi 11 در بازار چین رونمایی کرد ، علاقه مندان به فن آوری و ناظران صنعت منتظر راه اندازی نسخه گلوبال آن هستند. پیش بینی شده است که گوشی Mi 11 به دلیل ویژگی های هیجان انگیز نمایشگر، می تواند رقیب گوشی پریمیوم سامسونگ سری Galaxy S21 باشد. اکنون تأیید شده که تاریخ عرضه گوشی Mi 11 شیائومی ۸ فوریه می باشد.
منابع داخلی تأیید کرده اند که دعوت نامه های مراسم رونمایی، به دست اندرکاران مختلف صنعت و سیستم عامل های رسانه ای ارسال شده است و قرار است در ساعت ۱۲ بعد از ظهر به وقت گرینویچ ، در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۲۱ آغاز شود. با این حال ، در حال حاضر، هیچ تأیید رسمی توسط شیائومی در مورد تاریخ عرضه Mi 11 انجام نشده، بنابراین احتمال کمی وجود دارد که این شایعه باشد.
پیش بینی می شود که شیائومی در ماه های آینده تعدادی گوشی هوشمند به بازار عرضه کند ، زیرا رویداد چینی در سال گذشته تنها شاهد عرضه Mi 11 بود ، در حالی که اعتقاد بر این بود که چند گوشی دیگر آماده عرضه هستند. علاوه بر این ، شایعه کنندگان از شایعات مبنی بر اینکه گوشی Xiaomi Mi 11 Pro نیز ممکن است عرضه شود بسیار شگفت زده شده اند.
این گوشی دارای یک دوربین بسیار قدرتمند و ویژگی های همه جانبه می باشد. نسخه احتمالی دیگر Xiaomi Mi 11 Lite است که ممکن است نسخه مقرون به صرفه Mi 11 باشد ، اگرچه هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن در دست نیست. اگرچه شایعات موردی برای وجود دارد ، در ماه فوریه می توانیم شاهد عرضه یک دستگاه پوشیدنی هوشمند از شیائومی نیز باشیم.
ساعت های هوشمند و ردیاب های تناسب اندام شیائومی مدتی است که به نظر می رسد موجود نمی باشند و ما انتظار داریم که این شرکت حداقل یکی از این دستگاه ها را در هنگام رونمایی از گوشی Mi 11 عرضه کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *