اخبار

گوشی Mi 11 Lite یک گوشی Mi 11 با صفحه نمایش تخت

گوشی Mi 11 Lite یک گوشی Mi 11 با صفحه نمایش تخت

رندر گوشی Mi 11 Lite یک گوشی Mi 11 را با صفحه نمایش تخت نشان می دهد

گوشی Mi 11 Lite در کنار گوشی Mi 11 در رویداد معرفی چینی در ماه دسامبر و هم در مراسم معرفی جهانی هفته گذشته قرار نگرفت. با این وجود، این گوشی هنوز در حال آمدن است و باید قبل از پایان نیمه اول سال که امیدوارم ماه آینده باشد عرضه شود. در همین حال که منتظریم ، یک رندر از گوشی ظاهر شده و نشان می دهد که شیائومی به همان طراحی استاندارد گوشیMi 11 پایبند است.
گوشی Mi 10 Lite 5G و Mi 10 5G ظاهری شبیه به هم ندارند اما در صورت باور داشتن این رندر ، در مورد گوشی هایMi 11 Lite و Mi 11 اینگونه نخواهد بود. این دو گوشی به قدری شبیه به هم هستند که اگر بخواهید آنها را رو به عقب برگردانید ، دیگر نمی توانید آنها را از هم تفکیک کنید. اندازه به احتمال زیاد یکی از تفاوت ها این ۲ گوشی خواهد بود.

همانطور که در رندر دیده می شود ، گوشی Mi 11 Lite دارای یک صفحه نمایش تخت است که بسیاری از افراد از آن استقبال خواهند کرد. این صفحه در گوشه بالا سمت چپ برای دوربین جلویی دارای یک hole punch است و در قسمت پایین آن کمی حاشیه وجود دارد. در پشت ، این گوشی دارای سه دوربین است که در یک ماژول تقریباً مشابه گوشی Mi 11 قرار دارند. دو سنسور بزرگ دوربین روی هم قرار گرفته اند در حالی که دوربین سوم که به طور قابل توجهی کوچکتر است در سمت راست با فلش LED قرار گرفته است.

نبود حسگر اثر انگشت قابل مشاهده به این معنی است که گوشی دارای یک دوربین در نمایشگر است که AMOLED بودن صفحه را تأیید می کند و ال سی دی نیست همانطور که در برخی از اطلاعات گزارش شده است. تعجب آور نیست که گوشی Mi 10 Lite 5G را با یک صفحه نمایش AMOLED می بینید. گوشی Mi 11 Lite مانند گوشی قبلی خود باید یک گوشی هوشمند ۵G باشد و این بدان معناست که با پردازنده مودم ۵G همراه خواهد بود. گوشی Mi 10 Lite 5G با پردازنده Snapdragon 765G روانه بازار شد که به این معنی است که باید چیپست بهتری برای گوشی Mi 11 Lite 5G تهیه کنیم. در حالی که هنوز کوالکام جانشین واقعی Snapdragon 765G را معرفی نکرده است ، Snapdragon 768G در دسترس می باشد.
این تنها پردازنده سری Snapdragon 700 با بلوتوث ۵٫۲ است که گوشی Mi 11 Lite دارد ، بنابراین منطقی است که این پردازنده در داخل گوشی باشد، مگر اینکه کوالکام قبل از راه اندازی گوشی از چیپست جدید سری Snapdragon 700 خبر دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *