اخبار

گوشی Mi 11 Ultra با بهینه سازی دوربین DXOMARK بروزرسانی MIUI 12.5.4.0 را نیز دریافت می کند

گوشی Mi 11 Ultra با بهینه سازی دوربین DXOMARK

شیائومی گوشی Mi 11 Ultra را با رابط کاربری MIUI 12 مبتنی بر اندروید ۱۱ روانه بازار کرد. هفته گذشته ، این شرکت به روزرسانی MIUI 12.5 را برای این گوشی هوشمند در چین آغاز کرد. اکنون بعد از چند روز، شرکت در حال ساخت بیلد دیگری است که بهینه سازی دوربین DXOMARK را به ارمغان می آورد.
به تازگی اکانت رسمی شیائومی در Weibo اعلام کرد که این شرکت بروزرسانی MIUI 12.5.4.0 را برای گوشی Mi 11 Ultra منتشر کرده است. این به روزرسانی ۱۳ بهینه سازی دوربین DXOMARK را به همراه دارد. با این حال ، تغییر رسمی این بیلد V12.5.4.0.RKACNXM) ) چیزی در مورد این پیشرفت های دوربین نمی گوید. در عوض ، فقط به بهینه سازی هایی برای عملکرد سیستم و بهبودهای مربوط به امنیت سیستم و همچنین پایداری آن ذکر می کند.

تغییرات MIUI V12.5.4.0.RKACNXM برای شیائومی می ۱۱ اولترا

• بهبود عملکرد فنی سیستم
• بهبود موارد امنیتی سیستم و پایداری

به هر حال ، از آنجایی که شیائومی رسماً اطلاعیه ای را برای این بروزرسانی اعلام کرده است ، باید در واقع این ۱۳ بهینه سازی دوربین DXOMARK را به ارمغان بیاورد. علاوه بر این ، لازم به ذکر است که هر دو گوشی Mi 11 Ultra و Mi 11 Pro بیلد مشترک MIUI را اجرا می کنند. از این رو ، این به روزرسانی باید برای گوشی هوشمند Mi 11 Pro نیز موجود باشد. با این حال ، فکر نمی کنیم این تنظیمات بهینه دوربین برای گوشی Mi 11 Pro در دسترس باشد.
درنهایت فعلاً هیچ خبر رسمی از Xiaomi در مورد در دسترس بودن این به روزرسانی برای نسخه های جهانی Mi 11 Ultra اعلام نشده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *