اخبار

گوشی Mi 5 و Mi 5s Plus شیائومی به آندروید ۱۱ بروز می شوند

گوشی Mi 5 و Mi 5s Plus شیائومی به آندروید 11 بروز می شوند
گوشی Mi 5 و Mi 5s Plus شیائومی به لطف LineageOS 18.0 به آندروید ۱۱ بروز می شوند.

کمی بیشتر از چهار سال می گذرد که شرکت شیائومی گوشی Mi 5 و Mi 5 Plus را به بازار عرضه کرده است. از آن زمان ما چهار سری پرچمدار پی در پی در سری Mi 6 ، Mi 8 ، Mi 9 و Mi 10 داشته ایم. با این حال ، افرادی هستند که هنوز از مدل های Mi 5 خود استفاده می کنند. اما در حال حاضر به روزرسانی سیستم عامل جدید از Xiaomi دور از ذهن است. این گوشی ها بطور پیشفرض دارای Android 6.0 Marshmallow هستند اما با آپدیت به MIUI 10 مبتنی بر Android 8.0 Oreo ارتقا می یابند. با این وجود اگر شما صاحب Mi 5 یا Mi 5 Plus هستید و علاقه مند هستید به اینکه آخرین نسخه Android را در Mi 5 یا Mi 5 Plus قدیمی خود تجربه کنید ، سیستم عامل Lineage به کمک شما آمده است. گوشی LineageOS 18.0 Mi 5 را به اندروید ۱۱ منتقل کرده است.
یک صفحه پشتیبانی از Mi 5 در XDA Developers (از طریق ۱ ، ۲) ادعا می کند که حتی با تنظیم ۳ مرحله ای، تقریباً همه کار می کنند. همچنین ، LineageOS 18.0 از تمام تنظیمات Mi 5 پشتیبانی می کند. ROM سفارشی به هر حال در مرحله بتا است و شما باید انتظار برخی از باگ ها و اشکالات را داشته باشید. از طرف دیگر ،ROM گوشی Mi 5s Plus که همان ROM گوشی Mi 5s نیست ، در مرحله آزمایش می باشد.
همچنین باید گفت که سرویس Wfd با این ساختار کار نمی کند. اگر قصد انتقال به این ROM سفارشی را دارید، اطمینان حاصل کنید که قبل از نصب هر یک از این ROM ها ، تمام داده های خود را ذخیره کرده اید.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *