گوشی Mi 6 Mercury Silver Edition همراه با نامه امضا شده ۷ بنیانگذار شیائومی عرضه شد

mi6 mercury silver

گوشی Mi 6 Mercury Silver Edition همراه با نامه امضا شده ۷ بنیانگذار شیائومی عرضه شد

شیائومی نسخه ویژه ای از گوشی Mi 6 Mercury Silver Edition را به بازار عرضه کرد. همانگونه که قبلا اعلام شده بود بدلیل فرایند بسیار دشوار و زمانبر پرداخت بدنه این گوشی شیائومی تنها ۱۰۰ نسخه از گوشی Mi 6 Mercury Silver Edition را تولید کرده است.

گوشی Mi 6 Mercury Silver Edition

این گوشی علاوه بر اینکه به تعداد محدودی تولید شده، ویژگی های منحصر بفرد دیگری نیز دارد که آنرا در رده گوشی های کلکسیونی قرار می دهد.

یکی از ویژگی های متمایز گوشی Mi 6 Mercury Silver Edition این است که تمامی ۱۰۰ دستگاه آن به همراه نامه هایی با امضای بنیانگذاران شیائومی از جمله مدیر عامل آن لی جون عرضه شده اند و در جعبه هر یک از این گوشی ها نامه ای که بصورت تصادفی توسط یکی از این هفت نفر امضا شده قرار داده شده است. موسسان دیگر عبارتند از لی بین، ژو گوانگ پین، لیو ده، لی وانکیانگ، هوانگ جیانگجی و هونگ فنگ.

گوشی Mi 6 Mercury Silver Edition

علاوه بر این در جعبه هر یک گوشی ها یک F-code قرار داده شده است. هدف شیائومی از ارائه F-code یا کد دوستان اولویت دادن به کاربرانی قدیمی است که از ابتدای راه همراه شیائومی بوده اند. صاحبان F-code می توانند بصورت مستقیم و بدون نیاز به پیش خرید، محصولات شیائومی را از وبسایت این شرکت خریداری کنند. از این کد تنها می توان برای خرید مستقیم استفاده کرد و ارزش مالی خاصی ندارد. مدت اعتبار F-code  سه سال است و از انجایی که شیائومی محصولات خود را بصورت مستقیم در خارج از چین نمی فروشد امکان استفاده از ان ها در دیگر کشورها وجود ندارد.

گوشی Mi 6 Mercury Silver Edition

مهمترین ویژگی گوشی Mi 6 Mercury Silver Edition بدنه براق، جذاب و آینه مانند آن است. قیمت این گوشی ۵۹۲ دلار است که حدود ۱۵۰ دلار گرانتر از نسخه معمولی Mi 6 است. گوشی Mi 6 Mercury Silver Edition نیز مثل نسخه معمولی Mi 6 دارای ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است.

گوشی Mi 6 Mercury Silver Edition

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه