اخبار

گوشی Mi 6X شیائومی بروزرسانی MIUI 12 را دریافت می کند

گوشی Mi 6X شیائومی بروزرسانی MIUI 12 را دریافت می کند

شیائومی گوشی Mi 6X را در نیمه اول سال ۲۰۱۸ در چین روانه بازار کرد. این گوشی هوشمند بعداً با عنوان Mi A2 ، یک دستگاه Android One در بازارهای جهانی معرفی شد. در کشور اصلی این شرکت ، این گوشی با رابط کاربری MIUI 9 بر اساس Android 8.1 (Oreo) منتشر شد. اما به MIUI 10 و MIUI 11 همراه با Android 9.0 (Pie) به روز شد. اکنون ، گوشی دریافت بروزرسانی MIUI 12 را آغاز کرده است.
همانطور که اواخر آوریل سال ۲۰۲۰ گزارش دادیم ، MIUI 12 آخرین به روزرسانی عمده برای گوشی های هوشمند شیائومی Mi 6X است. این به روزرسانی با شماره ساخت V12.0.1.0.PDCCNXM ارائه می شود و در حال حاضر در مرحله Stable Beta است. بنابراین ، این فقط برای کاربران انتخاب شده در دسترس است. اما از آنجا که گوشی Mi 6X فقط در چین فروخته شد ، عرضه نهایی باید به زودی آغاز شود.
از طرف دیگر ، نسخه جهانی این دستگاه ، Mi A2 ، آخرین به روزرسانی عمده خود را در قالب اندروید ۱۰ سال گذشته دریافت کرد. اما باید تا ماه جولای سال ۲۰۲۱ پچ های امنیتی ماهانه را دریافت کند. با این حال ، اگر به دنبال قدرت عملکرد گوشی هستید ، می توانید رام های سفارشی اندروید ۱۱ را روی این گوشی نصب کنید تا آخرین نسخه اندروید از Google را تجربه کنید. در غیر این صورت ، اندروید ۱۰ را تا پایان حفظ کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *