شیائومی لیست گوشی های Redmi را که آپدیت رابط کاربری MIUI 10 را دریافت خواهند کرد منتشر کرد
اخبار

شیائومی لیست گوشی های Redmi را که آپدیت رابط کاربری MIUI 10 را دریافت خواهند کرد منتشر کرد

شرکت شیائومی از رابط کاربری MIUI 10 همراه با گوشی های Mi 8، Mi 8 SE و Mi 8 explorer و دستبند سلامتی می بند ۳ رونمایی کرد. انتظار می رود که این آبدیت به زودی برای گوشی های پرچمدار این شرکت مانند Mi mix 2S و Mi 6 عرضه شود. شرکت شیائومی به تازگی لیستی از گوشی های Redmi  خود که این آپدیت را دریافت خواهند کرد منتشر کرده است. طبق یک پست منتشر شده در شبکه اجتماعی ویبو ۱۳ مدل از گوشی های Redmi  شیائومی آپدیت رابط کاربری MIUI 10  را دریافت خواهند کرد. این مدل ها شامل Redmi Note 5, Redmi S2, Redmi 5, Redmi 5 Plus, Redmi 5A, Redmi Note 5A, Redmi 4X, Redmi Note 4X, Redmi 4A, Redmi 4, Redmi Note 4, Redmi Pro, Redmi 3S, Redmi 3X  و نسخه تمام شبکه Redmi Note 3 می باشد که در ژانویه ۲۰۱۶ منتشر شده است.شیائومی لیست گوشی های Redmi را که آپدیت رابط کاربری MIUI 10 را دریافت خواهند کرد منتشر کرد

با توجه به جدول زمانی منتشر شده گوشی های Redmi Note 5 و Redmi S2  نسخه توسعه دهنده رابط کاربری MIUI 10 را در اواخر ژوئن دریافت خواهند کرد. سایر مدل ها برای دریافت نسخه توسعه دهنده ثابت کاربری MIUI 10 باید تا انتهای ماه ژولای منتشر بمانند. البته باید بگوئیم که این رام مخصوص چین می باشد و برای رام بین المللی و جهانی باید بیشتر منتشر بمانیم. رابط کاربری MIUI 10 برپایه اندروید ۸٫۱ ایجاد شده و بیشترین تغییر در آن مربوط به هوش مصنوعی می باشد. هوش مصنوعی در MIUI 10 موجب می شود که شما آسانتر بتوانید کارهای خود را انجام دهید و همچنین هوش مصنوعی بکار رفته با بررسی رفتارهای شما بهینه سازی کاملی را اعمال می کند. همچنین این تکنولوژی در زمینه ثبت تصاویر نیز بسیار به شما کمک خواهد کرد. برای اطلاع از سایر ویژگی های این رابط کاربری باید تا زمان انتشار آن برای گوشی های مختلف منتظر بمانیم.

Related Posts

One thought on “شیائومی لیست گوشی های Redmi را که آپدیت رابط کاربری MIUI 10 را دریافت خواهند کرد منتشر کرد

  1. وحید گفت:

    سلام من ۲ ساله گوشی شیائومی دارم ردمی نوت ۴ خیلی راضیم و هر ۲ ماه یک بروزرسانی برای گوشی فرستاده، شیائومی واقعا هم گوشی هاش باکیفیتن هم قیمتاش خوبن و هم ساپورت نرم افزاری عالی داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *