اخبار

گوشی سری Redmi Note 10 همراه با پردازنده MediaTek Dimensity 900 SoC برای چین

گوشی سری Redmi Note 10 همراه با پردازنده MediaTek Dimensity 900 SoC برای چین

شیائومی عرضه گوشی سری Redmi Note 10 را در ماه مارس آغاز کرد. اما درست مثل سال گذشته ، این گوشی ها در چین فروخته نمی شوند. این به این دلیل است که کشور اصلی این شرکت گوشی های هوشمند مختلفی با اتصال ۵G را با همان نام ها دریافت خواهد کرد. در آستانه راه اندازی آن ها ، جزئیات مربوط به این گوشی ها ظاهر می شود. سری Redmi Note 9 در چین شامل سه دستگاه Redmi Note 9 5G ، Redmi Note 9 Pro 5G و Redmi Note 9 4G می باشد. هر سه گوشی نیز با نام های مختلف در بازارهای جهانی موجود هستند. به همین ترتیب ، امسال شایعه شده است که سری Redmi Note 10 چین دارای دستگاه های زیر است:

• Redmi Note 10 5G
• Redmi Note 10 Pro 5G
• Redmi Note 10 Pro+ 5G

ارزان ترین مدلی که در حال حاضر توسط TENAA تأیید شده است. طبق لیست، این همان گوشی Redmi Note 10 5G است که در بازارهای جهانی فروخته می شود اما از شارژ سریع ۲۲٫۵W به جای ۱۸W پشتیبانی می کند. یک خبرنگار در Weibo خبر داد که یک گوشی هوشمند از سری Redmi Note 10 برای چین به پردازنده جدید MediaTek Dimensity 900 SoC مجهز خواهد شد.
از آنجا که گفته می شود گوشی Redmi Note 10 Pro + 5G از چیپست MediaTek Dimensity 1100 بهره می برد ، این گوشی می تواند به عنوان Redmi Note 10 Pro 5G ارائه شود. متأسفانه ، اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه ها در دست نیست. اما انتظار داریم قبل از انتشار رسمی اطلاعات بیشتری در مورد آنها کسب کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *