معرفی محصول

با گیرنده صوتی بلوتوثی شیائومی ، هندزفری‌های معمولی را به بی سیم تبدل کنید

Mi Bluetooth Audio Receiver

بسیاری از طرفداران شیائومی از معرفی گوشی Mi 6 بدون جک صدای ۳٫۵ میلیمتری خوشحال نبوده و فکر می کردند دیگر باید هندزفری قدیمی خود را کنار بگذارند. تغییر این عادت قدیمی چندان ساده نبوده و شیائومی نیز ابزارهایی را برای ساده تر کردن این روند ارائه نکرده بود، اما اکنون به نظر می رسد اوضاع تغییر کرده و این شرکت گیرنده صوتی بلوتوثی شیائومی (Mi Bluetooth Audio Receiver) را به همین خاطر معرفی کرده است.

گیرنده صوتی بلوتوثی شیائومی

با استفاده از گیرنده صوتی بلوتوثی شیائومی می توان گوشی Mi 6 یا هر دستگاه صوتی بدون جک ۳٫۵ میلیمتری دیگری را از طریق بلوتوث به هدفون های قدیمی متصل کرد.گیرنده صوتی بلوتوثی شیائومی (Mi Bluetooth Audio Receiver) به یک جک ۳٫۵ میلیمتری و چیپ بلوتوثی ورژن ۴٫۲ مجهز است. برای استفاده از این گجت تنها کافی است هدفون را به جک ان متصل کرده و از طریق بلوتوث انرا به گوشی متصل کنید.

شعاع سیگنال گیرنده صوتی بلوتوثی شیائومی ۱۰ متر بوده و باتری آن در حالت فعال تا ۴ ساعت و در حالت استندبای بسیار بیشتر از این دوام می آورد. نشانگر LED بسیار کوچکی که روی این گیره قرار دارد نشانه روشن بودن گیرنده صوتی است. برای فعال سازی این دستگاه به نصب اپلیکیشن خاصی روی گوشی نیاز ندارید. گیرنده صوتی بلوتوثی شیائومی پس از فشار دادن دکمه روی آن از طریق بلوتوث با گوشی هوشمند همگام سازی می شود.

گیرنده صوتی بلوتوثی شیائومی

با استفاده از گیره روی گیرنده صوتی بلوتوثی شیائومی می توانید انرا به لباستان متصل کنید. اگر طول سیم هنزفی به اندازه کافی بلند باشد می توانید انرا درجیبتان هم بگذارید. این گیرنده از پلاستیک بسیار با کیفیتی ساخته شده است.

گیرنده صوتی بلوتوثی شیائومیاگر از هندزفری باسیمی که دارید راضی هستید و قصد خرید هندزفری بی سیم ندارید،گیرنده صوتی بلوتوثی شیائومی می تواند مشکل اتصال به گوشی ها و دستگاه های بدون جک ۳٫۵ میلمیتری را برایتان حل کند.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *