اخبار

یخچال Kokichi Mini – وسیله ای برای استفاده مناسب از فضا

شما اگر در خانه‌ای کوچک زندگی میکنید ممکن است فضای کافی برای وسایل خود، بخصوص وسایل آشپزخانه خود نداشته باشید؛در این شرایط یخچال Kokichi Mini شیائومی می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد و انتخاب هوشمندانه ای برای استفاده از فضا می باشد.

یخچال Kokichi Mini

یخچال Kokichi Mini از مواد با کیفیت و دوستدار محیط زیست ساخته شده است،لبه های نرم و گرد شده این یخچال و سطح صیقلی آن باعث می شود ظاهر این یخچال بسیار چشم نواز می باشد.

یخچال Kokichi Mini با ظرفیت ۱۲۱ لیتر،با بلندی ۹۷٫۸ سانتی‌متر و وزن ۳۱ کیلوگرم،به راحتی قابل جابه‌جایی است و به علت کوچکی‌اش،به راحتی جاگیر می‌شود.این یخچال ۴ پایه برای پایداری در هر وضعیت و سطحی دارد.

یخچال Kokichi Mini

درون این یخچال به ۴ بخش تقسیم شده است:فریزر در بالا،دو قفسه شیشه‌ای،و قسمت پایین که متعلق به سبزیجات و میوه‌هاست.بر روی در یخچال،که تا ۱۳۰ درجه در راستای افقی حرکت می‌کند،دوقفسه اضافی دیگر نیز وجود دارد.در قسمت پایینی بطری‌ها جای خواهند گرفت،و در بالا می‌توانید غذاهای کوچکتر را بگذارید.همچنین،یک چراغ ملایم و دوست‌داشتنی،درون یخچال را برای شما روشن خواهد بود.

یخچال Kokichi Mini

یخچال Kokichi mini ،به طور خاص،در نگه‌داشتن غذاها و نوشیدنی‌ها در ۱۸ درجه زیر دمای محیط شما تخصص دارد.بنابراین،اگر بخواهید یک نوشیدنی خنک داشته باشید و به یخ یا بستنی احتیاج داشته باشید،سه ساعت سرمایش یخچال برای این‌کار کافی است!

چیزی که در این یخچال بسیار دل‌انگیز است این است که اصلا صداهای زیادی از خود تولید نمی‌کند.کمپرسور صدایی تنها در حدود ۴۰dB تولید می‌کند.به خاطر همین،در اتاقتان در سکوت خواهید نشست،و یخچال شما با به آرامی در کنار شما،کار میکند. شما می‌توانید با دوستانتان حرف بزنید و بحث کنید و یخچال بی هیچ سر وصدایی در حال کار می باشد.

یخچال Kokichi Mini

یخچال Kokichi Mini یک یخچال فوق‌العاده برای آن‌هایی است که وسایل کوچک را دوست دارند و به فکر استفاده بهتر از فضای خانه خود هستند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *