5 نکته برای جلوگیری از خالی شدن سریع باتری گوشی اندرویدی
آموزش

۵ نکته برای جلوگیری از خالی شدن سریع باتری گوشی اندرویدی

بسیاری از افراد پس از اینکه گوشی خود را برای مدت زمان طولانی استفاده می کنند بعد از مدتی با خالی شدن سریع باتری گوشی مواجه می شوند. بخشی از این مسئله مربوط به باتری و بخشی دیگر مربوط به نوع استفاده ما می شود. در زیر چندین روش برای شما آورده شده است که با انجام آن ها می توانید این مسئله را تا حدودی از بین ببرید.

5 نکته برای جلوگیری از خالی شدن سریع باتری گوشی اندرویدی
۱- اپلیکیشن های غیرضروری در startup گوشی را غیرفعال کنید.
افراد به طور معمول تعداد بسیار زیاد اپلیکیشن را نصب می کنند که فعال شدن خودکار آن ها در startup ضروری نمی باشد. شما می توانید با رفتن به مسیر Security > Permission > Autostart اپلیکیشن های غیر ضروری را از startup گوشی خود حذف کنید.

1- اپلیکیشن های غیرضروری در startup گوشی را غیرفعال کنید.
۲- فعال سازی حالت ذخیره باتری
در رابط کاربری MIUI قابلیت ذخیره باتری اضافه شده که با فعال سازی آن شما می توانید در مصرف باتری گوشی خود صرفه جویی کنید. برای فعال کردن این گزینه از طریق مسیر Security > Battery Saver اقدام کنید.

2- فعال سازی حالت ذخیره باتری
۳- غیرفعال کردن آپدیت خودکار
غیرفعال کردن آپدیت خودکار موجب می شود که مقداری در مصرف باتری گوشی شما صرفه جویی شود.

2- فعال سازی حالت ذخیره باتری
۴- مدیریت هوشمند اپلیکیشن ها
استفاده هر شخص از یک اپلیکیشن با شخص دیگر متفاوت می باشد. فعال سازی حالت هوشمند موجب می شود که دستگاه به طور خودکار مصرف شما را تجزیه و تحلیل کند و این مسئله موجب کاهش مصرف باتری گوشی شما می شود.

2- فعال سازی حالت ذخیره باتری
۵- مدیریت نوتیفیکیشن ها
اگر نوتیفیکیشن اپلیکیشنی از دید شما مهم نمی باشد شما می توانید از طریق مسیر Security > Notifications & Status Bar > App Notifications نوتیفیکیشن ها را مدیریت کنید و این گونه در مصرف باتری صرفه جویی کنید.

2- فعال سازی حالت ذخیره باتری
به پایان یکی دیگر از آموزش های مجله شیائومی رسیدیم. امیدواریم که آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شم می توانید سؤالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *