اخبار

MIUI 9 دارای ویژگی فیلتر هوشمند تبلیغات خواهد بود

MIUI 9

با گذشت یک هفته، فضای تکنولوژی چین همچنان از خبر عرضه MIUI 9 به همراه گوشی شیائومی Mi 5X در تاریخ ۲۶ جولای، هیجان زده است. تا قبل از این شیائومی خبر شروع برنامه آزمایش نسخه اولیه این رابط کاربری جدید در مقیاس محدود و خصوصی و ادامه این برنامه با ارائه نسخه اولیه برای عموم را اعلام کرده بود. ارائه این نسخه اولیه به صورت عمومی احتمالا تا قبل از عرضه رسمی در تاریخ ۲۶ جولای اتفاق می افتد.

MIUI 9

از میان ویژگی های اصلی MIUI 9 می توان به قابلیت تقسیم صفحه اشاره کرد که به کاربران اجازه می دهد دو اپلیکیشن جدا را بر روی یک صفحه نمایش اجرا کنند. از ویژگی های دیگر می توان به قابلیت تصویر در تصویر، نوار dock bar بازطراحی شده و سایر ویژگی هایی که قبلا معلوم شده بود اشاره کرد. حالا، افشاگری جدیدی از یکی از کاربران Weibo، که احتمالا یکی از آزمایش کنندگان نسخه اولیه این رابط کاربری می باشد، احتمال داده که MIUI 9 با یک فیلتر هوشمند تبلیغات عرضه می شود که جلوی ظاهر شدن ناخواسته تبلیغات قرار گرفته در اپلیکیشن ها را می گیرد. این ویژگی جدید در حال حاضر بر روی نسخه اولیه MIUI 9 موجود است.

مشابه قابلیت مسدود کردن تبلیغات در مرورگر اپرا، پذیرفتن این ویژگی برای توسعه دهندگان اپلیکیشن های رایگان که درآمد خود را از تبلیغات درون اپلیکیشن ها به دست می آورند ممکن است سخت باشد. اما احتمالا این ویژگی به گونه ای خواهد بود که کاربران در صورت دلخواه بتوانند آن را فعال یا غیرفعال کنند. این ویژگی همچنان در حال توسعه می باشد و گفته می شود در حال حاضر تمامی تبلیغات را مسدود نمی کند اما ممکن است این وضعیت در آینده، زمانی که به طور کامل توسعه یافت، تغییر کند. دراینجا یک اسکرین شات از رابط MIUI 9 که در آن فیلتر تبلیغات یک اعلان را به عنوان غیرضروری فیلتر کرده، نمایش داده شده است.

MIUI 9

 

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *